Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Album ślubny ze zdjęciami plenerowymi

Album ślubny ze zdjęciami plenerowymi
Profesjonalna sesja ślubna to taka, która potrafi zatrzymać w kadrze ten najszczęśliwszy dzień w życiu każdej młodej pary. Nie oznacza to, że zdjęcia muszą być robione w dzień ślubu. Inny termin może być bardziej korzystny.

Wręcz przeciwnie. Zdjęcia wykonywane po uroczystości będą bardziej naturalne, gdyż wtedy nie będzie już tylu stresujących dla Was sytuacji. A wtedy skoncentrujecie się jedynie na tym, aby dobrze wypaść przed obiektywem. Pomoże Wam w tym profesjonalny fotograf, od którego zależy połowa sukcesu. Jego doświadczenie w przeprowadzaniu sesji ślubnej na pewno będzie widoczne na zdjęciach ślubnych.


Miejsce na wspaniałe ujęcia

W gestii młodej pary pozostaje wybór odpowiedniego miejsca na sesję ślubną. Mogą wybrać zdjęcia w studiu, gdzie nie przeszkodzi im nawet najgorsza pogoda. Ale decydując się na sesję plenerową z kolei mają pewność, że nie zapomną jej do końca życia. A pozować do zdjęć ślubnych można w każdym miejscu- na ulicy, nad jeziorem, na tle ciekawej budowli czy podczas spaceru w lesie bądź parku. Wybór należy do Was. Można o poradę zapytać fotografa, który zna dobrze teren i powinien wymienić przynajmniej kilka wartościowych i oryginalnych miejsc. Najstarszym zabytkiem Kościerzyny jest zachowana zwarta dziewiętnastowieczna zabudowa centrum miasta z kwadratowym rynkiem, od którego w każdym z narożników pod kątem prostym odchodzą po dwie ulice. Większość kamienic w rynku i przy przyległych do niego ulicach pochodzi z przełomu XIX i XX wieku. Jest to bardzo ciekawe miejsce, gdzie fotografie ślubne na pewno wyjdą jeszcze piękniejsze.


Parowozy tłem zdjęć

Młodzi o piękno zdjęć nie będą musieli się martwić udając się do Skansenu Parowozowni, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego przy ulicy Towarowej. Zgromadzono tutaj ponad 50 parowozów i wagonów- często prawie stuletnich. Najstarszym zabytkiem jest wagon kolejowy z 1898 roku, ale każdy z eksponatów ma swoją unikalną historię. Zdjęcia na tle tych historycznych maszyn będą zapewne oryginalne, a ich niepowtarzalność będzie świetną pamiątką z sesji ślubnej. Na miejscu można również pokusić się o przejazd pociągiem retro, co byłoby jeszcze dodatkową przygodą dla młodych ludzi. Świetnym tłem dla fotografii ślubnych będzie na pewno Jezioro Wdzydze. Piękno przyrody doda tym zdjęciom niesamowitego wymiaru, a uczucia młodej pary będą jeszcze bardziej wyraziste. W Kościerzynie jest wiele ciekawych miejsc na sesję ślubną. Życzymy zatem udanych decyzji i niezapomnianych wrażeń!


Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top