Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

5 pomysłów na fenomenalny ślubny manicure

5 pomysłów na fenomenalny ślubny manicure
Która kobieta nie chciałaby wyglądać na swoim ślubie niczym gwiazda z pierwszych stron gazet lub influencerka o milionowych zasięgach…? Oczywiście, każda Panna Młoda jest najpiękniejsza i Ten Dzień jest przede wszystkim jej dniem. Mimo to, im bliżej “godziny zero”, tym więcej przygotowań, by zaprezentować się jak najlepiej. Manicure ślubny jest bardzo istotny. Dlaczego? W końcu kulminacyjnym punktem ślubu jest włożenie obrączek. Także w trakcie wesela każdy podziwia dłonie Państwa Młodych, więc warto, by były one odpowiednio wypielęgnowane i wystylizowane.

Nie masz pomysłu na manicure ślubny? Zobacz nasze propozycje!

Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 pomysłów na fenomenalny ślubny manicure. Są to stylizacje dla płytek paznokcia o różnym kształcie - wszystko po to, żebyś znalazła wśród nich inspirację dla siebie!

Płatki do zdobień

Płatki do zdobień to gorący trend w stylizacji paznokci. Wyglądają one bardzo dobrze, ponieważ mienią się milionem barw. Ten efekt jest tak cudowny przede wszystkim dlatego, że zmienia się on w zależności od kąta padania światła. Panny Młode kochają go za to, że na różnych zdjęciach wygląda zupełnie inaczej, niepowtarzalnie. Tworząc ślubny manicure, najczęściej płatki aplikuje się na jeden-dwa paznokcie u każdej dłoni. Pozostałe maluje się jednolitym, zwykle stonowanym, pastelowym kolorem. Taka stylizacja wygląda bardzo dobrze na przedłużanej płytce - szczególnie o kształcie migdała.

Babyboomer z kryształkami

Babyboomer to doskonała alternatywa dla standardowego french manicure. Kochają ją przede wszystkim te Panny Młode, które uwielbiają tradycyjne, klasyczne stylizacje, ale na ślub chcą czegoś więcej. Taki manicure wykonuje się najczęściej na przedłużanej lub naturalnej płytce. Często, oprócz kryształków, domalowuje się także różne kształty tzw. ornamenty przy użyciu pędzelka. Są one jednak bardzo delikatne, by wciąż to efekt ombre znajdował się na pierwszym planie. Ta propozycja na ślubny manicure najczęściej jest wykonywana na płytce owalnej lub o kształcie migdała. Idealny zestaw do wykonania tego manicure dostępy jest na stronie https://allepaznokcie.pl/pl/searchquery/boomer/1/phot/5?url=boomer

Zdobienia na kwadratowej płytce paznokcia

Bardzo wiele Panien Młodych wybiera również zdobienia w kwadratowym kształcie paznokcia. Dzięki temu ma się do “zagospodarowania” większy obszar. Często w takiej sytuacji stawia się na dwie różne techniki zdobień na sąsiadujących paznokciach. Oczywiście, wszystko jest utrzymane w stonowanych, pastelowych kolorach. Jeżeli chodzi o rodzaje kształtów na płytce - tu modne są kwiaty, nieregularne linie i figury geometryczne. Jedynym ograniczeniem jest tu wyobraźnia, zgodnie z zasadą “sky is the limit”.

Oryginalne zdobienie na spiczastych paznokciach – tylko dla odważnych?

Taki kształt i zdobienia tego typu wybierają najodważniejsze Panny Młode. Pasują one do równie oryginalnej sukni ślubnej i dodatków. Jak widzisz, dzieje się tu naprawdę dużo. To różne kolory, ozdoby, linie… Jedynym “klasycznym” elementem są tu pastelowe barwy, chociaż i tak kolor morski nie należy do najczęściej wybieranych przy wykonywaniu manicure ślubnego. W takiej stylizacji najlepiej czują się przede wszystkim dziewczyny, które nie boją się modowych eksperymentów i mają “doświadczenie” w posiadaniu takiego manicure.

Klasyczny french na naturalnej płytce

Ostatnią naszą propozycją jest totalna klasyka - french manicure na naturalnej płytce. Czy musimy dodawać coś więcej…? To tak ponadczasowa stylizacja, że sprawdzi się ona na każdą okazję - nie tylko na ślub. Ostatnio jest ona coraz częściej wypierana przez inne rodzaje manicure z tego powodu, że Panny Młode chcą czegoś więcej… Wybierając na co dzień tradycyjny french, swój Wielki Dzień chcą celebrować w bardziej oryginalnej stylizacji. Oczywiście, warto wspomnieć, że takie paznokcie wyglądają fenomenalnie na zdjęciach i absolutnie nie sprawiają, że obrączka schodzi na dalszy plan. Produkty do idealnej stylizacji paznokci znajdziesz w hurtowni kosmetycznej https://allepaznokcie.pl/

Klasyka czy oryginalność? Decyzja należy do Ciebie

Czy wśród naszych propozycji ślubnego manicure znalazłaś coś dla siebie? Na co stawiasz - na klasykę czy oryginalność? Jaki kształt płytek wybierzesz - migdał, zaokrąglone, a może kwadratowe? Pamiętaj, że najważniejsze jest zawsze to, co Ci się podoba. Nie zważaj tylko na opinie innych, nie sugeruj się jedynie tym, “co inni powiedzą”. Zaufaj swojej intuicji - pamiętaj, że to Ty powinnaś się czuć jak najlepiej w swojej ślubnej stylizacji paznokci. Dopasuj ją do sukni i pozostałych swoich dodatków, a na pewno uzyskasz oszałamiający efekt - nieważne, czy postawisz na french, czy kryształki. Życzymy Ci powodzenia w wyborze - trzymamy kciuki za Twój Wielki Dzień!

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top