Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

5 błędów popełnianych podczas poszukiwania sukni ślubnej

5 błędów popełnianych podczas poszukiwania sukni ślubnej
Czas poszukiwań sukni ślubnej bez wątpienia generuje wielkie emocje. Ogromny wybór kreacji w salonach również nie pomaga. Wszechogarniający szum wokół tego tematu nie jest jednak dobrym doradcą. Jeśli się nie zatrzymasz i nie przygotujesz się do Tego zadania możesz utrudnić sobie już i tak ciężki wybór. Dziś skupimy się na błędach popełnianych podczas poszukiwań sukni ślubnej.

Jak określić budżet na suknie ślubną?

Nie idź „na żywioł” w tej kwestii. Możesz się w ten sposób zawieść, gdy Twoja wybrana suknia ślubna znacznie przekracza Twoje możliwości finansowe. W takim przypadku znalezienie tańszego zamiennika może okazać się wręcz niemożliwe.

Nim wybierzesz się na swoje poszukiwania, określ swoje możliwości finansowe, a przed odwiedzeniem salonu, zorientuj się, czy jego oferta zawiera kreacje mieszczące się w Twoim funduszu. W cenach sukien ślubnych najłatwiej się zorientować po prostu pytając konsultantkę podczas umawiania się na wizytę.

 

Suknia ślubna to także dodatki

Twoja kreacja nie składa się tylko i wyłącznie z sukienki. W jej skład wchodzi biżuteria, możliwy welon lub wianek, bielizna i wszystko to, co sobie zaplanowałaś. Również może okazać się, że Twój salon nie udostępnia dopasowania sukni ślubnej w jej cenie.

W czasie wybierania swojej ślubnej garderoby, możesz poprosić swoją stylistkę o określenie ceny dodatków które wpadły Ci w oko.

 

Zorientuj się, jakiej sukni ślubnej szukasz

Wejście do salonu z podejściem „nie wiem”, „a może to, a może tamto” nie jest najlepszym pomysłem. W takim momencie sama sobie utrudniasz poszukiwania oraz pracę konsultantki salonu sukien ślubnych. Oczywiście nikt nie oczekuje od Ciebie, żebyś wiedziała w 100% co chcesz, ale świetnie, gdy masz już określone minimum swoich preferencji. Nie tylko skraca to czas poświęcony na szukanie tej jedynej, idealnej sukni ślubnej, ale także przyśpiesza samą wizytę w salonie.

Zanim wybierzesz się do salonu na wizytę, po prostu usiądź i przemyśl to, co jest atrakcyjne dla Ciebie w ewentualnych sukienkach. Zastanów się jak chcesz się prezentować w dniu ślubu. Jeśli masz z tym problem, a masz już wybrane miejsce uroczystości, może jego styl pomoże Ci w wyborze. Twoja suknia ślubna ma odzwierciedlać Ciebie oraz ma sprawić, że poczujesz się w niej dobrze. To Twój dzień - zadbaj o to byś Ty czuła się najlepiej na świecie.

 

Suknia ślubna na ostatnią chwile?

Czas potrzebny na pełną realizację zamówienia jest różny. Możesz czekać na swoją wymarzoną suknię ślubną nawet rok. Z tego powodu szukanie sukni ślubnej na ostatnią chwilę nie wchodzi w grę.

W większości przypadków najlepiej zapytać się o to konsultantki salonu sukien ślubnych. W większości przypadków czas potrzebny na realizacje zamówienia będzie wynosił około 8 miesięcy. Dla Ciebie, zamawiając sukienkę w salonie najlepszą opcją - w większości przypadków - będzie czas na 9-10 miesięcy przed ślubem.

 

Suknia ślubna jest dla Ciebie

Pomoc i opinia osób bliskich jest najlepszym doradcą. Jednak nie wszyscy będą dopasowywali sukienkę pod Ciebie. Może się zdarzyć, że pomimo najlepszych chęci, osoba z Twojego najbliższego grona będzie proponowała Tobie swoją wizję. Nic w tym złego, żebyś spróbowała zmierzyć taką kreację, ale takie zachowania wykorzystują również Twoją energię potrzebną Ci w dniu przymiarek.

Do salonu sukien ślubnych zabierz ze sobą osoby najbliższe Twojemu sercu. Najlepiej, żeby był one świadome Twoich preferencji, gustów i stylu.

Artykuł sponsorowany

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top