Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

3 wskazówki, dzięki którym zaplanujesz idealne wesele w plenerze

3 wskazówki, dzięki którym zaplanujesz idealne wesele w plenerze
Letnie temperatury sprzyjają urządzaniu imprez na świeżym powietrzu. Jest to ciekawa alternatywa, dzięki której goście mogą cieszyć się przyrodą i świeżym powietrzem. Jeżeli zastanawiasz się nad taką formą wesela, sprawdź na co zwrócić uwagę, aby było ono udane.

Przygotuj się na zmiany pogodowe

Nawet jeżeli prognoza pogody wskazuje na to, że w dniu waszego wesela w plenerze będzie pięknie i słonecznie, istnieje możliwość nagłej zmiany. Właśnie dlatego warto być przygotowanym na tego typu sytuacje i zapobiec ewentualnemu zepsuciu planów na ten specjalny dzień przez deszcz lub wiatr. Rozstawienie namiotu jest dobrym pomysłem niezależnie od pogody – sprawdzi się zarówno podczas deszczu, jak i da schronienie przed letnim słońcem. Jest to ważne szczególnie dla osób starszych, które nie powinny być narażone na długotrwałą ekspozycję światło słoneczne. Warto również zaopatrzyć się w parasolki dla gości lub poprosić ich o wzięcie ich ze sobą. Jeżeli bierzesz ślub w miesiącach letnich, warto pomyśleć o klimatyzacji – jest to dość kosztowne przedsięwzięcie, ale może znacząco wpłynąć na samopoczucie i komfort nie tylko gości, ale również pary młodej.

Impreza w plenerze – a co z jedzeniem?

Ze względu na trudności związane z podawaniem jedzenia na przyjęciach, które odbywają się na zewnątrz, warto zastanowić się nad rozwiązaniem pośrednim i wynająć miejsce, które usytuowane jest na terenie przylegającej do restauracji. Takie rozwiązania oferują niektóre restauracje na terenie Warszawy – jedną z nich jest Na Skrajnej, która oprócz udostępniania przestrzeni, pomaga również w całej organizacji, a menu układane jest na specjalne zamówienie pary młodej. Dzięki temu jedzenie będzie smaczne, a jego podawanie i przygotowywanie będzie znacznie prostsze.

Wesele w plenerze – oświetlenie

Organizowanie przyjęcia weselnego w plenerze wiążę się z różnymi utrudnieniami. Przede wszystkim ważne jest odpowiednie oświetlenie zapewniające bezpieczeństwo pary młodej i gości – każdy uczestnik musi bez problemu poruszać się po obiekcie. Przed wybraniem miejsca warto zatem zorientować się, czy jest ono odpowiednio oświetlone, ponieważ organizowanie tego we własnym zakresie jest kosztowne.

Wesele na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody jest rozwiązaniem, które cieszy się coraz większą popularnością. Jeżeli będzie odpowiednio zaplanowane i zorganizowane, na pewno pozostaną po nim same piękne wspomnienia.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top