Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

„Chcę wodzireja”, czyli uroki zabaw weselnych

„Chcę wodzireja”, czyli uroki zabaw weselnych
Czy zabawy weselne są czymś dobrym, czy raczej nie? Skoro tyle osób na nie narzeka, to dlaczego wciąż są nieodłącznym elementem wielu wesel? Wydaje się, że ich profesjonalne prowadzenie np. przez wodzireja sprawia, że to element imprezy, który zostaje zapamiętany na długo.

Na jakie wesele powinniśmy postawić? Na nowoczesne z nietypowym menu, DJ-em, który gra najnowsze klubowe kawałki i z atrakcjami w stylu pokazu fajerwerków, czy może na tradycyjne, gdzie na stole znajdą się rosół i schabowy, muzykę będzie zapewniać orkiestra, a publiczność będzie rozgrzewać wodzirej, proponując typowo weselne zabawy? Wybór zależy oczywiście od preferencji pary. Dlaczego tak sporo osób wciąż decyduje się postawić na drugą opcję?
 

Najważniejsze zadbać o gości

Wiele osób pragnie tradycyjnego, hucznego wesela, uważając, że tak w najlepszy sposób można się dobrze bawić i zaspokoić oczekiwania gości. Rzeczywiście, sporo z nich oczekuje przyjęcia, na którym będzie można „dobrze zjeść”, na którym pojawi się muzyka na żywo, a także szalone weselne zabawy. Trzeba przyznać, że mają one swój urok i mogą znacznie podkręcić atmosferę na weselu.
 

Weselne zabawy – czy warto?

Co sprawia, że wiele osób nie wyobraża sobie wesela bez dodatkowych rozrywek w stylu weselnych zabaw? Takie atrakcje weselne powodują, że wesele odróżnia się od innych dużych imprez, na których mamy do czynienia tylko z bufetem i muzyką. To ciekawy element przyjęcia, który może bardziej zaangażować gości w zabawę, nadać jej dowcipnego tonu, a także lepiej zintegrować obce dla siebie osoby z dwóch rodzin. Dzięki temu goście mają okazję, aby lepiej się poznać i dobrze poczuć się w swoim towarzystwie. Zabawy weselne to także w większości przypadków po prostu świetna zabawa, dzięki której gości bardziej angażują się w przyjęcie i lepiej je pamiętają. To jedna z najlepszych atrakcji, które można zaserwować gościom, aby zapewnić, że będą dobrze się bawić i zapamiętają nasze wesele na długo.

 

 

Wodzirej, czy orkiestra z konferansjerem?

Skoro już zdecydowaliśmy się na zapewnienie zabaw weselnych naszym gościom, pytanie, kto powinien je prowadzić? Czy wystarczy uzgodnić wszystko z zespołem, który zatrudniamy, czy może lepiej postawić na bardzo rozrywkowe wesele i zatrudnić wodzireja, który będzie przez całe przyjęcie zachęcał gości do zabawy? Podjęcie tej decyzji zależy głównie od budżetu, którym dysponujemy. Zespoły takie atrakcje zwykle mają przewidziane „w standardzie”, więc nie będziemy musieli wydać dodatkowych pieniędzy, natomiast wodzirej to kolejny weselny wydatek rzędu 2000 złotych. W przypadku zatrudnienia profesjonalnego wodzireja jest to jednak wydatek, którego nie będziemy żałować, całościowe prowadzenie imprezy i zapewnienie świetnej zabawy gościom to jeden z najważniejszych elementów wesela.


Nowoczesne wesele z wodzirejem

A gdyby tak postarać się połączyć elementy wesela tradycyjnego i nowoczesnego? To jak najbardziej możliwe! Współcześni wodzireje mają niewiele wspólnego z naszym wyobrażeniem o nich. Zwykle są to młodzi panowie, często posiadający w swojej ofercie także usługi DJ-a, którzy bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. Mają spory repertuar zabaw, którym nie zdarza się przekraczać granicy dobrego smaku ani zawstydzać, czy to pary młodej, czy gości. Spontaniczność wodzireja sprawia, że reaguje on na potrzeby gości i stara się dostosować imprezę do ich gustu, tak, aby każdy wyszedł z niej zadowolony. Czy to zabawy weselne, czy szaleństwo na parkiecie przy dźwiękach dobrej muzyki, nowoczesny wodzirej sprawi, że wszystko będzie na najwyższym poziomie.

 


Zapewnienie ciekawych zabaw na pewno podniesie atrakcyjność naszego wesela. Dlatego właśnie dobry wodzirej lub zespół z konferansjerem to elementy, które są w cenie, jeśli chodzi o organizację przyjęcia. To, czy zdecydujemy się na ten tradycyjny element, zależy tylko od nas, warto jednak poważnie rozważyć te opcję.

Autor: Kinga Jaromin

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top