Poltur Biuro podróży

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/478/149166312794801500.jpg
Zielona Góra 65-783, woj. lubuskie
Prosta 53
tel.: 68 453 77 71
http://www.poltur.net.pl
informacja@poltur.eu
Poltur Biuro podróży - Zielona Góra

POLTUR - to ogólnopolskie biuro podróży specjalizujące się w organizowaniu aktywnego wypoczynku, turystyki poznawczej i rekreacyjnej. Biuro Podróży "Poltur" jest założycielem i jednocześnie członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej w Warszawie. Kontynuuje tradycje Biura Turystycznego o tej samej nazwie, założonego w 1935 roku w Warszawie przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego. Polskie Towarzystwo Krajoznawcze działało od 1906 do 1950 roku, przechodząc różne okresy działalności, ściśle związane z historią Polski. PTKraj. zasłynęło w tym czasie szczególną dbałością o rozwój turystyki młodzieżowej. Po reaktywowaniu w 1993r. działalności Towarzystwa powstała spółka "Poltur Polska" z udziałem PTKraj. Obecnie Biuro Podróży "Poltur" jest spółką osób prywatnych, ze 100% udziałem kapitału polskiego i centralą w Zielonej Górze. Tworzy własne oddziały i rozwija swoją działalność na terenie Polski Zachodniej.

Oferta turystyczna biura skierowana jest do ludzi w każdym wieku. Interesujące propozycje mamy dla studentów z takich ośrodków akademickich jak: Wrocław, Poznań, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych i Zielona Góra, pragnących poznać ciekawe miejsca, przetrzeć nieznane szlaki i przeżyć niezapomniane chwile zanim wejdą w swoje dorosłe, zawodowe życie. Ci, którzy rozpoczęli już kolejny etap życia zawodowego i chcą odpocząć od szarości dnia codziennego także znajdą coś dla siebie. Zapewniamy aktywny wypoczynek i wiele atrakcji.

Biuro Podróży "Poltur" ma także szereg innych, ciekawych propozycji, z których może skorzystać każdy, kto lubi turystykę, niezależnie od wieku. Liczą się tylko dobre chęci, my zapewniamy doskonałą atmosferę i świetne samopoczucie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3351

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top