Poldaun kołdry i poduszki

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3422/153737157809614300.jpg
Morawica 26-026, woj. świętokrzyskie
Bilcza, Leśna 2
tel.: 41 311 70 65
http://www.poldaun.pl
a.kluzniak@poldaun.pl
Poldaun kołdry i poduszki - Morawica

Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród producentów branży tekstylnej w Polsce i dobrze znamy Twoje potrzeby. Przez wszystkie lata naszej działalności, z nieprzerwaną pasją, testowaliśmy nowe rozwiązania i technologie produkcji wypełnień pościelowych oraz wprowadzaliśmy na rynek nowe kolekcje pościeli, zawsze dbając o najwyższą jakość, aby dać Ci luksus, na jaki zasługujesz.

Nie boimy się wyzwań i innowacyjnych rozwiązań i dlatego dziś, jak żaden inny producent w branży, możemy poszczycić się jednoczesnym posiadaniem licencji na używanie tak wielu znanych marek. Nasza włóknina poliestrowa jest ceniona przez najbardziej wymagających, bo sprawia, że sofy, krzesła i materace są jeszcze bardziej sprężyste i komfortowe, a nasza pościel z wypełnieniem puchowym zdobyła uznanie nawet w Japonii.

Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj młodej parze zestaw ekskluzywnej pościeli, żeby miała czym urządzić nowe gniazdko.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród producentów kołder i poduszek w Polsce i dobrze znamy Twoje potrzeby. Przez wszystkie lata naszej działalności, z nieprzerwaną pasją, testowaliśmy nowe rozwiązania i technologie produkcji wypełnień pościelowych oraz wprowadzaliśmy na rynek nowe kolekcje pościeli, zawsze dbając o najwyższą jakość, aby dać Ci luksus, na jaki zasługujesz.
 

Wszystkie nasze kolekcje znajdziesz w naszym sklepie internetowym www.poldaun.pl

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1536

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top