Pol-Expance - Krzysztof Kolaiński, Marek Kolasiński

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/556/149166312880488700.gif
Kobylanka 73-108, woj. zachodniopomorskie
Szczecińska 4b
tel.: 91 561 06 28 lub 500 124 403
http://www.pol-expance.pl
biuro@pol-expance.pl
Pol-Expance - Krzysztof Kolaiński, Marek Kolasiński - Kobylanka

Produkty i usługi

Wykonujemy profesjonalnie spektakle pirotechniczne (pokazy sztucznych ogni) na terenie całego kraju. Przeprowadziliśmy już 400 pokazów o różnym rozmachu. Pracujemy na zlecenie urzędów różnego szczebla, domów kultury, firm oraz osób prywatnych. Przy prowadzeniu spektakli duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo widzów. Prowadzimy również pokazy kameralne na weselach, bankietach firmowych i rocznicach, jubileuszach i wszelkich imprezach plenerowych.

Szczegółowa oferta firmy

Oferta skierowana jest do organizatorów wszelkiego typu imprez o mniejszej skali z terenu woj. zachodniopomorskiego i ościennych. Pokaz o kameralnych rozmiarach wykonywany jest z materiałów półprofesjonalnych, a wykończony bombami wymagającymi koncesji. Tego typu spektakl jest również ubezpieczony, a wykonają go dla Państwa pracownicy z odpowiednimi szkoleniami i doświadczeniem.

Własne marki

Prowadzimy również sprzedaż hurtową fajerwerków. Oferujemy produkty bardzo wysokiej jakości, spełniające odpowiednie normy. Zapraszamy firmy, osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz osoby planujące zorganizowanie pokazu bez udziału naszych pracowników.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3622

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top