Pod Sosenką Restauracja - Catering

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/868/149166313186477300.gif
Poznań 60-625, woj. wielkopolskie
Wojska Polskiego 87
tel.: 61 847 40 23
http://www.podsosenka.pl
restauracja@podsosenka.pl
Pod Sosenką Restauracja - Catering - Poznań

Restauracja Pod Sosenką położona jest w pięknym Lasku Golęcińskim. Jest to wspaniałym miejscem dla spacerowiczów, rowerzystów i turystów. Nieopodal znajduje się Jezioro Rusałka, Park Sołacki i kompleks sportowo-rekreacyjny "Olimpia"

Szczególną atrakcją w sezonie letnim i wczesno jesiennym są posiłki serwowane na ogródku z grilla. Oprócz mięs, ryb, polecamy dania ze świeżych warzyw i owoców, oraz runa leśnego.
Polecamy również grochówkę z kotła polowego i menu w stylu staropolskim, które możemy wzbogacić faszerowanym dzikiem lub prosiaczkiem.

Przygotowani jesteśmy również do kreowania indywidualnego menu na życzenie gościa.

Naszą specjalnością jest kuchnia polska i europejska. Specjalizujemy się również w Cateringu dla firm i szkół. Na bazie kuchni polowej i grilla węglowego jesteśmy w stanie przygotować imprezę nawet w środku lasu. Oprócz kameralnych spotkań towarzyskich, organizujemy uroczystości rodzinne tj. chrzciny, komunie, wieczory panieńskie i kawalerskie, wesela, imieniny, urodziny, zjazdy rodzinne, jubileusze, stypy. Organizujemy również dla firm bankiety, pikniki, zabawy i bale oraz spotkania wigilijne.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3794

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 07.04.2021, ocena: 5
Super zorganizowane wesele, mega smaczne jedzenie i wielkie porcje, zostało nam jeszcze na poprawiny, a goście chwalili sobie oprócz jedzenia fajne otoczenie (ogródek z grillem). Restauracja nie pobiera za talerzykowe i korkowe, można mieć swój alkohol. Polecam!!!
Top