Planeria

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1709/149166314080600900.jpg
Białystok 15-004, woj. podlaskie
Wasilkowska 37
tel.: 661 292 461, 697 088 207
http://www.planeria.blogspot.com
zaplanujmy@gmail.com
Planeria - Białystok

Planeria zajmuje się organizacją ślubów i wesel na terenie Białegostoku i okolic.

Ze względu na to, że dekoracje kościoła i sali, zaproszenia, winietki, czy inne gadżety są nieodłącznym elementem towarzyszącym organizacji tych uroczystości, stanowi to również pole naszej działalności.

Przygotujemy oprawę Twojego ślubu - od zaprojektowania zaproszeń, po stworzenie dekoracji ślubnych kościoła i sali weselnej, z dopracowaniem nawet najdrobniejszych szczegółów. Wszelkie projekty są konsultowane i uzgadniane w drodze negocjacji z Wami. Rozumiemy, że jest to najważniejszy dla Was dzień, w związku z tym przykładamy największą wagę do tego, aby wszystko poszło zgodnie z wspólnie ustalonym planem. Proponowane przez nas usługi dekoratorskie są połączeniem Waszych pomysłów i najnowszych trendów, które na bieżąco śledzimy.

Naszym klientom proponujemy również eleganckie, oryginalne, ręcznie wykonywane wzory. Wszystkie wykonywane są ze szczególną starannością, na wysokiej jakości papierach - szczególnie polecamy połączenie dwustronnego perłowego papieru z wysokiej jakości atłasową tasiemką. Zaproszenia personalizowane są gratis do każdego zamówienia. Staramy się na każdym kroku podkreślać indywidualny charakter uroczystości.

Wiemy, że Ślub to naprawdę najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu… Staramy się sprawić, aby z nami był jeszcze piękniejszy! Zapraszamy na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie konsultacyjne. Prosimy o wcześniejsze ustalenie godziny spotkania.  

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2538

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top