Piotr Młynarski - Fotografia Ślubna

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2566/150936160305952700.png
Kielce 25-430, woj. świętokrzyskie
Os. Świętokrzyskie
tel.: 510 700 708
http://www.piotrmlynarski.pl
foto@piotrmlynarski.pl
Piotr Młynarski - Fotografia Ślubna - Kielce

Fotografia w moim życiu pojawiła się już w latach 90-tych, kiedy brat zabrał mnie do ciemni. Zapoznał z "krokusem", potem z kuwetami, aż w drodze awansu zostałem dopuszczony do powiększalnika. Od tamtej chwili miałem wpływ na efekt końcowy zrobionego wcześniej zdjęcia. To była pierwsza fascynacja fotografią. Druga miała miejsce gdy kuzyn podarował mi swoje zdjęcia z niepozornej wyprawy i tam patrzyłem na kawałek papieru, żeby nie mówić zdjęcie,  który bez żadnego opisu przekazywał dynamikę, uczucie i wiele innych emocji. W efekcie hobby przerodziło się w pasję.

Pierwszym aparatem, którym robiłem zdjęcia była radziecka Smiena. Później były już lustrzanki, oczywiście na początek radzieckie marki Zenit i wiele nieprzespanych nocy spędzonych na wywoływaniu zdjęć. Teraz pracuje na systemie Canon z obiektywami najwyższej klasy. Po fotografii analogowej pozostał już tylko sentyment, obecnie fotografuję cyfrowo i wykonuję graficzną obróbkę zdjęć.

Fotografią ślubną zajmuję się od 2009 roku. Każdy reportaż wykonuje dwóch fotografów. Daje nam to dwa różne spojrzenia i punkty widzenia, na tak ważne wydarzenie jakim jest Wasz Ślub. Jak również pewność, że najważniejsze momenty, nawet te trwające tylko chwilę  sfotografujemy w taki sposób, który będzie Was wzruszał przez kolejne lata.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2880

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top