Piotr Król Fotografia

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2657/150962755083353400.png
Wieliczka 32-020, woj. małopolskie
Sygneczów 186
tel.: 888 567 717
http://psession.pl/fotografia-slubna-krakow
biuro@psession.pl
Piotr Król Fotografia - Wieliczka

Jestem Piotr i od 10 lat profesjonalnie zajmuję się fotografią. No i co tu dużo mówić – fotografia mnie kręci . Nieważne, czy to będzie fotografia ślubna, biznesowa, fotografia produktów czy tez sesje rodzinne i noworodkowe. Każdy rodzaj fotografii wzbudza we mnie radość, że oto znów mogę sięgnąć po moje fotograficzne zabawki i ruszyć na poszukiwanie chwil, emocji i radości lub poszukiwania najlepszych ujęć do packshotów.

Pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, gdyż uwielbiam te chwile, gdy mogę udokumentować te ważne momenty w życiu i uchwycić na zdjęciach emocje, które im towarzyszą.

Miałem okazję fotografować w różnych miejscach i okolicznościach. Był ślub na plaży w Tajlandii,

Jednakże mimo tak różnych okoliczności, zawsze widziałem szczęśliwych młodych ludzi zdecydowanych spędzić ze sobą całe życie. To właśnie dokumentowały zdjęcia ślubne, które podczas tych uroczystości im zrobiłem. A chwile, gdy widziałem zachwyt w oczach pary młodej oglądającej swoje fotografie ślubne mojego autorstwa – bezcenne :)

Bezpośrednio z fotografią ślubną związana jest również fotografia eventowa. Tu także liczy się umiejętność uchwycenia emocji i najważniejszych chwil w tego typu wydarzeniach. Robiłem reportaże zdjęciowe z wydarzeń na kilkadziesiąt osób, jak i tych na kilka tysięcy. Na zdjęciach starałem się oddać nastrój chwili, co możesz sprawdzić oglądając zdjęcia z eventów, które miałem okazję wykonać.

Emocje są również najważniejsze w fotografii dziecięcej i rodzinnej. To właśnie radość i szczęście rodzinne chcę pokazać realizując sesje rodzinne. Sceneria, w której sesja noworodkowa, dziecięca czy rodzinna się odbywa, jest jedynie tłem, który ma pomóc je wydobyć.

Nie samymi emocjami jednak żyje człowiek, dlatego zajmuję się również fotografią produktową (packshoty) oraz biznesową. To do mnie trafiają właściciele sklepów internetowych i biznesów online po zdjęcia produktów i sesje biznesowe. Mam własne przenośne studio fotograficzne oraz dysponuję sprzętem do kontrolowania błysku. Powstają dzięki temu profesjonalne zdjęcia produktów, które sprzedają. Zasada, że jeden obraz znaczy więcej niż tysiąc słów jest bowiem bardzo prawdziwa.

Jestem fotografem mobilnym i choć najczęściej pojawiam się w Krakowie, Wieliczce czy Tarnowie, to chętnie odwiedzam również inne piękne miejsca Polski.

Nie zwlekaj więc i szybko chwytaj za telefon lub pisz maila i powiedz, jakie zdjęcia są Ci potrzebne. Fotografia ślubna? – jestem do dyspozycji :)

Zdjęcia eventów? – zapraszam do kontaktu :)

Packshoty? – pakuję studio i pędzę :)

Do zobaczenia na zdjęciach – wspólnych oczywiście

Piotr Król – fotograf

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1336

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top