Piotr Grzybowski - Studio Ślubne

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2419/149166315726886300.jpg
Warszawa 00-162, woj. mazowieckie
Dzielna
tel.: 604 123 416
http://piotrgrzybowski.com
kontakt@piotrgrzybowski.com.pl
Piotr Grzybowski - Studio Ślubne - Warszawa

 Jeżeli chcecie mieć niezwykły reportaż to dobrze trafiliście. Specjalizuję się w reportażu ślubnym o charakterze dokumentalnym. Moja praca polega na rejestrowaniu tych ważnych chwil, bez ingerencji w zdarzenie. Każdy reportaż to indywidualna historia opowiedziana zdjęciami.

Dla mnie nie ma chwil w których nic się nie dzieje, dlatego podczas ślubu cały czas fotografuje. Większość zdjęć powstających w czasie uroczystości, to najtrudniejsza do opanowania dziedzina fotografii - zdjęcia reporterskie. W moim portfolio i na blogu znajdziecie ich bardzo wiele, a właśnie za reportaże otrzymałem wiele nagród w prestiżowych konkursach. W 2012 roku Minister Kultury przyznał mi stypendium twórcze. To wszystko sprawia, że otrzymacie Państwo fotografię w pełni profesjonalną o wysokim poziomie artystycznym.

Pamiętam o bardzo naturalnej i eleganckiej sesji po ślubie, zdjęciach z rodziną i portretach. Mogę stworzyć dla Was niezwykły album, który będzie małym dziełem sztuki.

Wykształcenie fotograficzne i wiele lat praktyki w różnych dziedzinach fotografii dają mi możliwość zapewnienia najwyższej jakości usług za przystępną cenę. Jedyne o czym będziecie musieli pamiętać to dobry humor.

Zapraszam na moją stronę www i blog, a także na osobiste spotkanie, podczas którego będziecie Państwo mogli zobaczyć albumy i pełne 300 zdjęciowe materiały z innych ślubów.

OTRZYMUJECIE WSZYSTKIE WYKONANE ZDJĘCIA OK. 1500-2000 ZDJĘĆ PLUS 300 PIĘKNIE OBROBIONYCH I PRZYGOTOWANYCH DO ZROBIENIA ODBITEK I JAKO OPCJA FOTOALBUM Z GRUBYMI KARTAMI NAŚWIETLANYMI NA PAPIERZE FOTOGRAFICZNYM LUB ALBUM KLASYCZNY.

!!! GRATIS !!! REWELACYJNY POKAZ MULTIMEDIALNY /ZDJĘCIA Z PODKŁADEM MUZYCZNYM I EFEKTAMI/ ZE WSZYSTKICH OBROBIONYCH ZDJĘĆ / 300 SZT/ W FORMACIE HD I DODATKOWO 3 KOPIE DO ODTWARZANIA NA DVD. TAKI POKAZ TO OKOŁO 25 MINUT WIZUALNYCH EFEKTÓW, PRZENIKANIA OBRAZÓW I MUZYKI WYBRANEJ PRZEZ WAS. DOSKONAŁY PREZENT DLA RODZICÓW, KTÓRZY MOGĄ OGLĄDAĆ WASZE ZDJĘCIA NA DVD LUB KOMPUTERZE Z JAKOŚCIĄ HD.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1662

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.75 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 22.11.2021, ocena: 5
Bardzo dobre
Top