Piotr Deptułą - Film & Foto

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1210/151707192066974800.png
Mrągowo 11-700, woj. warmińsko-mazurskie
Sienkiewicza
tel.: 502 201 534 lub 697 167 308
http://www.studio.mragowo.pl
piotrdeptula@wp.pl
Piotr Deptułą - Film & Foto - Mrągowo

Film & Foto

Filmem i fotografią zajmujemy się już od ponad 20 lat. Można powiedzieć, że jest to nasza pasja od najmłodszych lat. Wieloletnie doświadczenie stanowią bogactwo wiedzy i profesjonalizmu, dzięki któremu będziecie Państwo bezpieczni w tym, że powierzycie nam najważniejsze chwile waszego życia .

Zyskacie dzięki temu filmy, zdjęcia na możliwie najwyższym poziomie wykonania. W pracę wkładamy nie tylko serce, ale całych siebie.

Dawniej ludzie korzystali z usług malarzy, rzeźbiarzy, aby uwiecznić własne postacie, sprawić przyjemność ukochanym. Wybierali najlepszych profesjonalistów i ludzi pasji. Dziś, technika sprawia że sztuka jest wyrażana również dzięki zdjęciom i filmom. Zapewnimy najlepszą oprawę, która z wielkim kunsztem i precyzją odda to, czego Państwo pragniecie.

Klasyczne filmy, śmieszne kompilacje i zestawienia – wszystko, co tylko Państwo preferują. Wesela, wydarzenia, a nawet wieczory panieńskie i kawalerskie, spotkania po latach, branżowe… i wiele innych jesteśmy w stanie wykonać i zaprezentować w najlepszej możliwej oprawie.

Zapewnimy kompleksową obsługę oraz gwarantujemy jakość świadczonych przez nas usług ponad dwudziestoma latami doświadczenia i tysiącami produkcji. Pracujemy w technologii DSLR, która zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku. Jesteśmy kreatywni i nie boimy się wyzwań, każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3096

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top