PinkClouds - Photography full of love

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1721/151153514252399200.png
Warszawa 02-011, woj. mazowieckie
Al. Jerozolimskie 101/17
tel.: 531 977 983
http://www.pinkclouds.pl
info@pinkclouds.pl
PinkClouds - Photography full of love - Warszawa

Uwielbiam te miłosne historie. O setkach kilometrów które ktoś przejechał żeby pocałować swoją dziewczynę na dobranoc, awanturach o niezakręconą tubkę pasty do zębów, o miłościach z rozsądku, z szaleństwa, z zaskoczenia. Bo każda para jest inna. Każda mówi własnym językiem opowiadając własną, niepowtarzalną historię. Złożoną z drobnych gestów, słów i znaków. Ze spojrzeń które tylko dla nich są zrozumiałe a które można uchwycić tylko na zdjęciach. Moim zadaniem jest zachować czujność. To nie może się znudzić, to jak poznawanie świata wciąż od nowa. Chcę fotografować zakochanych…Pstrykam więc ślubnie, rodzinnie, komercyjnie i niekomercyjnie, w kolorze i w czarno-bieli. Zawsze z miłością.

Emocje, emocje, emocje! To jest to czego szukam w zdjęciach. Te małe i te duże, występujące między dwójką zakochanych ludzi, dają mi siłę do robienia zdjęć. Bez pracy dla szczęśliwych ludzi nie mógłbym robić tego co robię.

Na moich fotografiach zobaczycie wszystkie najważniejsze momenty Waszego ślubu. Będą tym, co pozostanie kiedy kwiaty zwiędną a goście rozejdą się do domów. Możecie mi jednak wierzyć- nie wszystko jeszcze widzieliście! Kto uronił łzę gdy mówiliście sobie “tak”? Kto patrzył z czułością na Wasz pierwszy taniec? Kto wyjadł wszystkie eklerki a kto złapał ciocię za bioderko? Niech moje zdjęcia pokażą Wam wszystko to, co straciliście patrząc sobie w oczy przez cały długi dzień.

Zapraszam do kontaktu!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1361

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 13.04.2018
Borys przyjechał do nas w okolice Krakowa bez żadnego problemu, doskonale umie wczuć się w atomosferę, jego szeroki uśmiech sprawia, że człowiek jakby mniej się denerwuje i tylko szczerzy zęby do aparatu ;) Wesele bardzo dobrze zfotografowane, sesja po weselu przebiegała w miłej atomosferze, trwała bardzo długo, nie było absolutnie żadnego organiczenia czasowego. Zdjęcia są świetne i liczna galeria tylko potwierdza pełen profesjonalizm. Wszystkim jak najbardziej polecamy PinkClouds!
Top