Pierwszy Taniec

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2310/151887342198953600.jpg
Toruń 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
Hallera
tel.: 796 388 255
http://www.planujemywesele.pl/24481-pierwszy-taniec-dla-narzeczonych
pat.bialkowska@gmail.com
Pierwszy Taniec - Toruń

 Zajęcia są przygotowane z myślą o wszystkich – o Nowożeńcach oraz każdej osobie, która będzie bawiła się na czyimś weselu w roli rodziców, świadka czy gościa…

Na zajęcia składa się nauka różnych form tanecznych, które pozwolą Wam swobodnie przetańczyć całą noc. Znajdziecie tutaj odrobinę tak zwanego tańca użytkowego – potocznie zwanego 2 na1 oraz elementy disco foxa.

Na każdych zajęciach będzie przerabiana inna partia korków i figur, a także nauka choreografii pierwszego tańca od wejścia do końcowych ukłonów.

A wszystko to po to, aby jak najlepiej przygotować Was do wieczoru, podczas którego każdy chce zaprezentować się jak najlepiej!

Wybór melodii na pierwszy taniec weselny to trudna decyzja. Młode Pary często wybierają swoją ulubioną piosenkę i wtedy pomoc nauczyciela tańca bywa nieoceniona. Instruktor powie Wam, co można zatańczyć do wybranej przez Was melodii i ułoży dla Was choreografię tańca.

Aby ten niezapomniany jedyny w całym życiu dzień przebiegł bez stresów i potknięć, zapraszam na indywidualne lekcje tańca przed weselem. Nauczycie się podstawowych kroków używanych w tańcu, a także niepowtarzalnej choreografii pierwszego tańca.

Zajęcia indywidualne z każdą parą:

- nauka indywidualna (na sali jest tylko jedna para i instruktor),
- program zajęć jest indywidualnie dostosowany do umiejętności Pary i mogą Państwo decydować o tym, czego chcecie się nauczyć (nauka kroków użytkowych, walca wiedeńskiego, walca angielskiego oraz innych tańców)
- szybkie efekty (na opanowanie rozbudowanego pierwszego tańca w formie tanecznego show zazwyczaj wystarcza 4-6 zajęć),
- instruktor opracuje Waszą indywidualną autorską choreografię,
- ćwiczycie do Waszej muzyki bądź muzyki zaproponowanej przez Instruktora,
- atrakcyjne ceny,
- indywidualnie ustalane terminy spotkań są udogodnieniem dla ograniczonych czasowo Par.

Lekcje indywidualne udzielane są też osobom, które będą gośćmi na weselu i chcą dobrze się na nim bawić. Nauka obejmuje podstawowe kroki i figury popularnych tańców użytkowych i tańców towarzyskich.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2018

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top