Piękny Brzuszek

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9238/155118382282294000.png
Białystok 15-845, woj. podlaskie
Antoniukowska 6/2
tel.: 512 204 024, 796-435-997
http://https://pieknybrzuszek.com/
Sklep@pieknybrzuszek.com
Piękny Brzuszek - Białystok

Ciążowe suknie ślubne

Sukienki ciążowe na ślub cywilny i kościelny sprawią, że tak właśnie będziesz najpiękniejszą panną młodą. Nasza oferta skupia prawdziwe ciążowe suknie ślubne - zarówno długie jak i krótkie. Szeroka oferta fasonów, rozmiarów. Nie zabraknie koronek i pięknych zdobień.

Fasony empire lub dopasowane sukienki ślubne dla ciężarnych pasują dla kobiet, które nie tylko chcą coś wyeksponować ale i ukryć. Na ślub w ciąży w każdym miesiącu  - Zamów suknię i ciesz się pięknem.

Sukienki ciążowe dla druhny i pięknej panny młodej w ciąży. Nasz sklep jako pierwszy wyszedł naprzeciw tym właśnie oczekiwaniom i posiada największą ofertę na suknie ciążowe ślubne długie i krótkie, i sukienki ciążowe na ślub cywilny. Kiedy jesteś gościem lub druhną na takim weselu, będąc w ciąży potrzebujesz wyjątkowej i zachwycającej sukni ciążowej - np. z koronki.

Sukienki ciążowe

Sukienki ciążowe Piękny Brzuszek gwarantują oszałamiający wygląd na każdej uroczystości. Dobrze dobrana sukienka ciążowa to idealna przyjaźń na całe 9 miesięcy. Znajdziesz tu niezastąpione eleganckie sukienki ciążowe wizytowe i biznesowe z najnowszej kolekcji na wiosnę-lato 2019 r. Zarówno wieczorową porą  z elegancją oraz stylem, ale również co dzienne sukienki ciążowe dla wygodnego noszenia i karmienia. Konieczne zajrzyj na kolekcję ślubną dla ciężarnych.

Nasz sklep ciążowy z sukienkami dla kobiet w ciąży proponuje szereg takich rozwiązań, na wszystkie okolicznościowe przyjęcia takie jak wesele, ale  i do pracy. Wyjątkowa oferta sukienek dla ciężarnych - na pewno najdziesz tu coś dla siebie. Już niedługo zapraszamy po sukienki ciążowe na lato - zwiewne kobiece kreacje na każdy etap ciąży. Kobiece i modne sukienki ciążowe podkreślające brzuszek.

Wszystkie nasze oferty m.in. bluzki, bielizna, kurtki, spodnie - znajdują się na naszej stronie internetowej.

 

ZAPRASZAMY!!!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 773

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top