Piech Film

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2575/151663115127877200.png
Rzeszów 35-602, woj. podkarpackie
Jana Kiepury 65
tel.: 606 490 028
http://piechfilm.pl
piechfilm@interia.pl
Piech Film - Rzeszów

Przy wykorzystaniu najwyższej jakości sprzętu oraz zatrudnieniu osoby z pasją można dostać coś więcej niż tylko prawidłowo wykonany reportaż.
Z doświadczenia wiemy, że nawet najlepszy sprzęt nie wystarczy by tworzyć nową jakość oferowanych produktów. Tylko osobiste zaangażowanie może być podstawą sukcesu.

Profesjonalny montaż, odpowiednio dobrana muzyka i operowanie tempem akcji sprawi, że jako widzowie inaczej spojrzycie na zachowany obraz tamtych wydarzeń.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania sie z naszymi pracami na stronie.

Wybranie profesjonalisty, który sfilmuje ślub i wesele jest niezwykle ważne, jako że produkt finalny ma być czymś, czym można będzie cieszyć oko przez następne lata. Nowoczesny film ślubny opowiada historię, buduje nastrój, jest pełen emocji, przeplata się go wywiadami z gośćmi, a sprawny montaż nie pozwala nawet na moment oderwać wzroku od ekranu. Dziś film z wesela to prawdziwa produkcja filmowa, świetnej jakości, z ciekawym scenariuszem, nie dłuższy jak 1,5h.

Kamerzysta będzie obecny w każdym momencie zaślubin. Ważne jest wybranie osoby, w której towarzystwie poczujemy się dobrze. Sympatyczny i lubiący ludzi kamerzysta zapewni świetną współpracę, a stąd już tylko krok do pięknego filmu ślubnego.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2758

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top