Picaro Pod Strzechą

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9095/152413607906594700.png
Świebodzin 66-220, woj. lubuskie
Stok 4
tel.: 660 700 300
http://www.picaropodstrzecha.pl
info@picaropodstrzecha.pl
Picaro Pod Strzechą - Świebodzin

Picaro Pod Strzechą

Wyjątkowy klimat

Pod dachem krytym strzechą skrywa się restauracja z polską kuchnią i sezonowym menu. Naturalne drewno i tytułowa strzecha sprawiają, że atmosfera jest ciepła i przytulna, a z kuchni dochodzą smakowite zapachy przygotowywanych świeżych potraw.
Oto zapowiedź wyjątkowego miejsca, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością.
Picaro Pod Strzechą to restauracja wyróżniająca się nietuzinkowym wystrojem, wyjątkową atmosferą oraz doskonałym jedzeniem!

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu, z tego powodu cała jego oprawa powinna być zorganizowana idealnie. Jednym z najistotniejszych aspektów organizacji wesela jest sala weselna, to w niej będą przez całą noc bawić się zaproszeni goście. Dlatego jej wybór powinien zostać dokonany z dużą starannością. Restauracja Picaro Pod Strzechą to doskonały lokal na wesele. Wieloletnie doświadczenie w branży i wykwalifikowany personel pozwolą spełnić wszystkie Państwa wymagania i sprawią, że ta noc będzie naprawdę niezapomniana.

Hotel na miejscu

Jednym z częstych problemów Państwa Młodych podczas organizacji wesela jest zakwaterowanie gości przyjeżdżających z daleka. Ze względu na odległość nie mogą oni wrócić od razu do domu, tylko muszą zatrzymać się w hotelu. Jeżeli on i sala na wesele znajdują się daleko od siebie, sprawia to dodatkowe kłopoty z dojazdem. Na szczęście korzystając z oferty organizacji wesela w restauracji Picaro Pod Strzechą, nie będą mieli Państwo tego problemu. Zaraz obok restauracji znajduje się trzygwiazdkowy hotel Picaro, który może przyjąć maksymalnie 154 gości. A w pobliżu niego znajduje się pojemny parking. W ten sposób problem zakwaterowania zostanie rozwiązany.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1648

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top