Piątkowscy - Portrety i karykatury

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1465/153614065392548600.jpg
Poznań 62-023, woj. wielkopolskie
Kurkowa 3, Borówiec
tel.: 61 89 71 560
http://www.piatkowscy.eu
studio@piatkowscy.eu
Piątkowscy - Portrety i karykatury - Poznań

Piątkowscy - Portrety i karykatury

Tworzymy na zamówienie prace o różnorodnej tematyce. Są to portrety, karykatury, pejzaże, obrazy przedstawiajace martwą naturę, zwierzęta, kawiaty, ilustracje, rysunki na potrzeby reklamy i poligrafii. Malujemy portrety Jana Pawła II i obrazy sakralne.

Portret ze zdjęcia to niepowtarzalny i bardzo oryginalny prezent na różne okazje: na chrzest, komunię, ślub, urodziny, walentynki, rocznicę wspólnej znajomości czy imieniny szefa w firmie...
Posiadamy bardzo szeroki wachlarz możliwości: możemy namalować portet olejny ze zdjęcia na zamówienie jak również wykonać portret rysowany ołówkiem, sepią, pastelą.

Szczegóły w dziale portret.

Karykatura ze zdjęcia jest bardziej dowcipną formą prezentu. W humorystycznej scence można przedstawić zainteresowania i pasje danej osoby. Wystarczy jedno, dwa zdjęcia wysłane mailem na których jest dobrze widoczna twarz i kilka słów o tej osobie. Jesteśmy wówczas w stanie w niebanalny sposób skarykaturować tę postać. Oryginalną karykaturę możemy wysłać pocztą, kurierem albo mailem jako wysokiej rozdzielczości skan karykatury w jakości do druku. Jest to wówczas karykatura online.

Możliwa jest też karykatura ekspresowa. Powstaje ona w ciagu kilku godzin i taką "ekspres karykaturę" wysyłamy w wersji ekektronicznej mailem. Jest to ręcznie rysowana karykatura twarzy (tylko karykatura twarzy) ze zdjęcia, zeskanowana i wysłana online.
Szczegóły i przykładowe karykatury, również karykatury grupowe w zakładce karykatura.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2088

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top