Paweł Celmer

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3077/153113347385365100.jpg
Włocławek 87-800, woj. kujawsko-pomorskie
św. Antoniego 32
tel.: 54 411 06 03
http://www.jubilercelmer.pl
sklep@jubilercelmer.pl
Paweł Celmer - Włocławek

Paweł Celmer W 1980 otrzymał dyplom i jeszcze tego samego roku założył firmę, która tworzyła artystyczne wyroby jubilerskie. Wtedy to  zlecenia były wykonywane na zamówienia klientów.  Coraz to wiekszezamówienia od  klientów sprawiły, że firma poszerzyła działalnośc, nawiązując współpracę z innymi kontrahentami, którzy to wprowadzili dodatkowo nowe trendy i wzornictwo.

Złoto to jeden z bardziej popularnych i lubianych metali szlachetnych, to symbol bogactwa, powszechnie wykorzystywane w jubilerstwie do wyrbou biżuterii.

Czyste złoto ma barwę złocistożółtą. Połączenie stopu złota z innymi stopami umożliwia także nadanie mu określonej barwy, wśród których wyróżniamy następujące: białe, różowe, czerwone, ciemnofioletowe, niebieskie.
Proponujemy Państwu wyroby polskich i zagranicznych projektantów. Oferujemy: pierścionki zaręczynowe, obrączki, naszyjniki, bransoletki, kolczyki, wyroby z kamieniami szlachetnymi.

Srebro ze względu na swoje właściwości: piękną barwę, metaliczny połysk oraz kowalność, która umożliwia łatwe formowanie go w różne kształty, już od czasów starożytnych używane jest do wyrobu biżuterii i ozdób.
Oferujemy delikatne wyroby jubilerskie ze srebra rodowanego: komplety, zawieszki, kolczyki, bransoletki, naszyjniki oraz pierścionki pokryte ochronną warstwą rodu.
Biżuteria rodowana od lat stanowi konkurencję dla ozdób jubilerskich z platyny. Rod wykorzystuje się w branży jubilerskiej do utwardzania i zabezpieczenia powierzchni wyrobów jubilerskich ze srebra oraz złota. Srebrne komplety, bransoletki, broszki, wisiorki, obrączki, łańcuszki pokryte cienką warstwą tego szlachetnego metalu nie matowieją oraz nie czernieją.

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości obrączki ślubne oraz pierścionki zaręczynowe. Są to prawdziwe dzieła sztuki jubilerskiej wykonane z kunsztem i pieczołowitością. Nasze obrączki ślubne i pierścionki zaręczynowe dostępne są wykonane z takich stopów, jak żółte, białe, różowe i czarne złoto.

… kocham biżuterię, fascynuje mnie jak może zmienić kobietę, dodac blasku jej urodzie. Jest także zewnętrznym wyrazem osobowości noszącej ją osoby…

Do zobaczenia w sklepie
Paweł Celmer

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1838

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.29 / 5
głosów: 7
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top