Patryk Maślankowski Pracownia Fotografii Artystycznej

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2398/149166315670399900.jpg
Łąck 09-520, woj. mazowieckie
Pszczela 14
tel.: 602 712 569
http://www.fotomaslankowski.pl
info@fotomaslankowski.pl
Patryk Maślankowski Pracownia Fotografii Artystycznej - Łąck

Od kiedy sięgnę pamięcią, chciałem robić w życiu coś konkretnego i przyjemnego. Kilkanaście lat temu odnalazłem pomysł na swoje życie. Fotografia, a tym bardziej fotografia ślubna, jest dla mnie obecnie czymś fascynującym i zarazem ekscytującym. Dziś nie wyobrażam sobie, że mógłbym robić coś innego. Artystyczna fotografia ślubna jest moją pasją i sposobem na życie. Śluby, wesela, wielkie emocje i radość ludzi to temat, o którym można rozmawiać godzinami, lecz można powiedzieć niewiele . Zdjęcia są natomiast zwierciadłem emocji, które towarzyszom tym szczególnym chwilom. Po latach potrafią przenieść każdego bez słów do tych wyjątkowych momentów zatrzymanych w czasie.
Zapraszam do galerii, odnajdziecie tam fotografie ślubne, które z różnych powodów są dla mnie szczególnie. To kilka historii młodych par opowiedzianych przeze mnie za pomocą aparatu fotograficznego, które prezentują zarazem techniki, które stosuję przy zatrzymywaniu czasu w ślubnej fotografii.

Pamiętaj o jednym ślub trwa chwilę, fotografie pozostają na zawsze.
Mieszkam w Łącku koło Płocka, lecz pracuję na terenie całego kraju: Warszawa, Łódź, Toruń, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Bydgoszcz, Kraków , Włocławek, Kutno, Sierpc, – odległości nie mają znaczenia, dojadę w najodleglejsze miejsce w Polsce, a nawet za granice kraju.

Posiadam ukończony kurs Liturgiczno-Pastoralny dla fotografów oraz zgodę na fotografowanie w obiektach sakralnych.

Szczegółowa oferta, dotycząca reportażu ślubnego, obejmuj ecztery rodzaje pakietów. Istnieje możliwość zmodyfikowania i dopasowania danego pakietu indywidualnie do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie przy kawie, na którym odpowiem szczegółowo na wszelkie pytania oraz zaprezentuję szerzej swoją pracę

Wszystkie fotografie wydawane są w albumach, fotoalbumach lub w formie fotoksiążki.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2424

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 14.03.2018
Chcielibyśmy podziękować Patrykowi, za wspaniałe zdjęcia z wesela. Plener ślubny wyszedł pięknie, pamiątka na całe życie. Współpraca odbyla się w miłej i przyjaznej atmosferze. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.
Top