Pasaż Wenecki

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3755/153726705510926100.jpg
Kraków 31-147, woj. małopolskie
Długa 17
tel.: 12 632 12 36
http://www.pasazwenecki.pl
sunsetsuits@wp.pl
Pasaż Wenecki - Kraków

Jeśli nie chce Ci się chodzić po sklepach i pracowniach w poszukiwaniu ubrań i usług ślubnych, pasaż wenecki jest doskonałym rozwiązaniem.

 

W nim bowiem mieści się wszystko albo przynajmniej większość stoisk potrzebnych do organizacji ślubu. Konkretnie są to salony sukien ślubnych i wizytowych Maja, Karina, Gracja, Ceremony by Mister czy Maria Magdalena (wejście obok pasażu), gdzie panna młoda na pewno zdecyduje się coś przymierzyć.

Oprócz tego można tu znaleźć stroje dla pana młodego firm Pro Forma i Mr. Prestige. W celu zakupu obuwia można udać się do Graf Shoes, a bieliznę nabyć w Tesoro. Za jednym zamachem można zamówić także zaproszenia i dodatki w D Graf oraz kwiaty w kwiaciarni Astra.

Na koniec pozostaje udać się do Akademii Tańca, żeby doszlifować swoje umiejętności taneczne i Fotografii, by zamówić kogoś, kto uwieczni ceremonię na zdjęciach. Teraz już tylko po obrączki do jubilera Wenc. I to wszystko w jednym pasażu. Imponujące. I bardzo wygodne dla osób szukających szybkich rozwiązań.
Przymierzałam suknie na stoisku Karina, pani ekspedientka była szalenie miła i znała się na rzeczy, wiedziała, że przerabianie całej sukni nie ma sensu - jak niewiele ekspedientek w sklepach. Pasaż świetnie zdał egzamin w zimowy dzień kiedy się tam wybraliśmy z narzeczonym. Bez wychodzenia na mróz mogliśmy obejrzeć oferty kilku sklepów. To zdecydowany plus.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1858

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top