PartyBus PartyBus

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3918/153736811917457300.png
Kraków 31-456, woj. małopolskie
Ugorek 10C/42
tel.: 666 973 973
http://www.partybus.pl/
partybuspl@gmail.com
PartyBus PartyBus - Kraków

PartyBus  - Firma zajmująca się organizacją imprez i konferencji w Krakowie

PartyBus to synonim mobilnego imprezowania. Firma ma w CV pięć lat intensywnej działalności i kilka tysięcy zadowolonych klientów! Co w tym wyjątkowego? PartyBus to jedyny w Polsce ekskluzywny klub na kółkach. Nasz imprezowy pojazd, mieszczący ponad 30 osób (na komfortowych, skórzanych kanapach), wyposażony jest w dwa (pełne) barki, nowoczesny system nagłośnienia (3000 watowy car-audio na sprzęcie Alpine), playlisty pełne najlepszych hitów, podświetlane dyskotekowe wnętrze, rurkę do tańca, zestaw karaoke i wiele innych atrakcji. Nad bezpieczeństwem czuwa licencjonowany kierowca, a imprezę rozkręca firmowa hostessa.

Partybus oferuje rozmaite pakiety rozrywek dostosowane do okazji i wieku uczestników (także tych młodszych, którymi zaopiekuje się profesjonalny animator). Dzięki współpracy z najlepszymi klubami w Krakowie, PartyBus ma dla was wejściówki VIP do najmodniejszych miejsc w mieście, rezerwacje w ekskluzywnych lożach oraz powitalny toast – wszystko, co pozwoli wam poczuć się gwiazdami wieczoru!

Specjalnością firmy jest organizacja wieczorów panieńskich i kawalerskich. Zapewniamy czerwony dywan, szampana, erotycznego tancerza/tancerkę i inne atrakcje, godne ostatnich chwil twojej wolności!

Skontaktuj się z nami, określ swoje życzenia i potrzeby, a zaplanujemy imprezę specjalnie dla ciebie!

Zaskocz swoich znajomych i zorganizuj z nami imprezę, której nie zapomną – mamy licencję na zabijanie nudy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1380

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top