PAPI Tworzy dla Dzieci

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4093/149166319273580300.jpg
Warszawa 03-543, woj. mazowieckie
Barkocińska 2
tel.: 537 999 429
http://www.planujemywesele.pl/41511-papi-tworzy-dla-dzieci
kontakt@papi-kids.pl
PAPI Tworzy dla Dzieci - Warszawa

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie:

- Nasi animatorzy to pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży.

- Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie - jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie Pary Młodej.

- To co robimy jest dla nas pasja tworzenia.

- Gwarantujemy 100% zabawy i uśmiech dziecka.

Nasza kreatywność i doświadczenie w pracy z dziećmi z pewnością usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów, a proponowane przez nas formy animacji pozwolą najmłodszym na super niezapomnianą zabawę.

W zakresie kreatywnej zabawy proponujemy m.in.: malowanie twarzy, balonowe Zoo, czyli tworzenie zwierzaków i innych skarbów z balonów, bańki mydlane z wytwornic, mnóstwo zabaw muzyczno – ruchowych, wykorzystanie chusty Klanzy, czy szaleństwa przy pokonywaniu zwariowanych torów przeszkód. zajęcia manualne, jak origami, biżuteria typu hand made, naukę układów tanecznych, która zaprezentowana z pewnością ucieszy Parę Młodą oraz wszystkich zaproszonych gości, autorskie gry planszowe i wiele innych gier, zabaw integracyjnych pełnych uśmiechu.

Zorganizujemy również przytulny kącik z miękkimi poduchami, kocykami i puszystym dywanikiem. Tam w ciszy i spokoju rodzice będą mogli nakarmić, przewinąć swoje dziecko, a także pobawić się czy wyciszyć przed snem. Zapewniamy rzutnik multimedialny, na którym puścimy dzieciom na dobranoc bajkę.

Scenariusz animacji ustalany jest z Parą Młodą indywidualnie. Gry i zabawy zależą od miejsca w którym odbywać się będzie wesele, o jakiej porze roku, czy będzie możliwość organizacji gier i zabaw na świeżym powietrzu. Istnieje również możliwość zamówienia opieki nocnej, ułożenie dzieci do snu itp

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1160

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top