Pałac Zdunowo

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9148/153571845123257700.png
Zdunowo 09-142, woj. mazowieckie
Zdunowo 50
tel.: 694 484 580, 694 484 584
http://https://www.palaczdunowo.pl/
mtrzeciak@palaczdunowo.pl
Pałac Zdunowo - Zdunowo

Przenieście się Państwo w lata 20-te, na tę noc stańcie się gospodarzami jednego z najpiękniejszych pałaców na Mazowszu, położonego w zabytkowym parku. Goście długo będą wspominać smaki Waszego wesela. Szef Kuchni Paweł Jóźwiak, co roku zdobywa liczne nagrody: Wyróżnienie Przewodnika Gault & Millau. Nasz zespół sprawi, że będzie to niezapomniane wydarzenie, podzielimy się doświadczeniem i zadbamy o zaplanowanie szczegółów.

Pałac Zdunowo został wyróżniony przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, jako obiekt spełniający najwyższe standardy obsługi w Polsce. Zapraszamy i do zobaczenia w Pałacu!

Każde wesele w Pałacu Zdunowo jest niezapomnianym wydarzeniem. Czarodziejski klimat, subtelna elegancja, piękne wnętrza oraz urokliwy, zabytkowy park dają bogate możliwości aranżacji. Nasi kucharze skomponują menu zgodnie z Państwa życzeniami, łącząc potrawy tradycyjnej kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Znakomita obsługa sprawi, że organizacja wesela będzie dla Państwa przyjemnością.

Organizujemy wesela do 120 osób w jednej sali, do 150 w dwóch, a latem w parku do 200 osób. Dysponujemy stołami klasycznymi i okrągłymi. W 21 stylowych, komfortowych pokojach i apartamentach możemy przenocować 47 osób. Wypracowaliśmy własny standard organizacji wesel, który otrzymuje od najbardziej wymagających Gości najwyższe oceny. Zapraszamy do obejrzenia wnętrz naszego pałacu. Na Państwa życzenie pomożemy zorganizować atrakcje dodatkowe.

Zapraszamy na naszą stronę internetową i profil na Facebooku, gdzie znajdziecie Państwo opinie z dotychczasowych przyjęć i zdjęcia.

 Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą zimowych przyjęć weselnych:
cena to 199zł/osobę

https://www.palaczdunowo.pl/wesele

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1555

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top