Pałac Wąsosz

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1817/149166314326640300.jpg
Złocieniec 78520, woj. zachodniopomorskie
Wąsosz 3
tel.: 94 367 15 05 lub 606 216 212
http://www.palacwasosz.infoturystyka.pl/
palac.wasosz@gmail.com
Pałac Wąsosz - Złocieniec

Pałac Wąsosz

Pałac Wąsosz do roku 1945 był częścią folwarku Bruchhof, zwanego po II wojnie światowej Bruchowo lub Ugory. Folwark w czasach swej świetności obejmował obaszar ponad 1300 hekatarów i był własnością rodziny Von Grünberg. Sam pałac został wybudowany około roku 1850 przez Hansa Von Grünberg. Pierwotnie usytuowano go na nieznacznym wzniesieniu, po zachodniej stronie dojazdowej do folwarku, z dala od jego zabudowań. Pałac otoczono parkiem krajobrazowym o cechach angielskich.

Serdecznie zapraszamy w progi Pałacu Wąsosz położonego w sercu niezwykle malowniczego Pojezierza Drawskiego. Znajdą Państwo u nas wyśmienite warunki do organizacji konferencji, szkoleń, przyjęć weselnych czy zjazdów rodzinnych.

Dysponujemy salą konferencyjną na 70 osób, salą bankietową na 80 osób oraz dwiema mniejszymi salami na 30 i 20 osób. Doskonała kuchnia, otoczenie natury, sąsiedztwo jeziora Wąsosz dadzą każdemu możliwość aktywnego wypoczynku bądź błogiego lenistwa i pozwolą naszym gościom odnaleźć spokój ducha...

W zdrowym ciele zdrowy duch, czyli rekreacja


Aktywność jest naszą sprawdzoną receptą na równowagę ciała i umysłu.
Wszystkich Państwa zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem zachęcamy do korzystania z okolicznych ścieżek rowerowych, tras spacerowych idealnych również do Nordic Walking. Na terenie pałacu oferujemy państwu dwa boiska wielofunkcyjne, salę bilardową, siłownię, rzutki oraz basen zewnętrzny w okresie letnim. Dla wszystkich gości zainteresowanych kajakarstwem chętnie zorganizujemy spływ kajakowy rzeką Drawą.

Zapraszamy także do odwiedzenia nas na Facebook'u

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1955

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top