Pałac w Jabłonnie

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1914/149166314543767800.jpg
Jabłonna 05-110, woj. mazowieckie
Modlińska 105
tel.: 22 782 44 33, 774 48 62, 782 54 89
http://palacjablonna.pl/
info@palacjablonna.pan.pl
Pałac w Jabłonnie - Jabłonna

Zespół pałacowo-parkowy w Jabłonnie to znakomite miejsce do organizacji konferencji, sympozjów i cyklicznych szkoleń. Naszym klientom udostępniamy różnej wielkości sale konferencyjne, zapewniamy nocleg w stylowo urządzonym hotelu i całodzienne wyżywienie w restauracji znajdującej się w podziemiach pałacu. Pałac w Jabłonnie to również idealne miejsce na organizację ślubu, wesela i innych przyjęć okolicznosciowych

XVIII-wieczny zespół pałacowo-parkowy w Jabłonnie koło Warszawy zaprasza serdecznie do organizacji uroczystości zaślubin oraz przyjęcia weselnego. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień był dla Państwa podkażdym względem wyjątkowy. Jesteśmy przekonani, że Państwo i Wasi goście będą zauroczeni gościnnością Pałacu w Jabłonnie. Powierzając nam organizację tak ważnej uroczystości, jaką są zaślubiny i wesele, w pełni oddacie się Państwo atmosferze święta i radości.

Ślub to jedna z najwspanialszych chwil w życiu człowieka, dlatego też wszyscy staramy się, aby nadać temu wydarzeniu wyjątkowo uroczysty charakter i stworzyć niepowtarzalną, radosną atmosferę.

Piękne stroje, bukiety kwiatów, limuzyna, doskonała oprawa muzyczna, wyjątkowe miejsce zaślubin i wreszcie elegancko przygotowane przyjęcie weselne – to wszystko składa się na niezapomniane wrażenie, które po wielu nawet latach wywołuje w nas pozytywne emocje.


Piękne wnętrza sal pałacowych, ze stylowymi meblami oraz obrazami z końca XVIII wieku, znakomicie podkreślają podniosłość wydarzenia. Usytuowana centralnie okrągła sala Balowa urzeka oryginalnymi sztukateriami i doskonałą akustyką. Odbywa się w niej uroczystość zaślubin i poczęstunek lampką szampana, a potem zabawa taneczna do białego rana. W trzech pozostałych salach: Mauretańskiej, Kominkowej i Pompejańskiej przygotowujemy stoły i serwujemy uzgodnione wspólnie z Państwem dania. Piękne dekoracje, znakomity smak potraw oraz dyskretna obsługa na pewno zostaną docenione przez Państwa gości.


Przyjęcie weselne może być również zorganizowane w restauracji – znajdującej się w podziemiach Pałacu.

Ozdobiona oryginalnymi XVIII-wiecznymi freskami sala gości jednorazowo 120 osób.


Obok Pałacu znajduje się budynek hotelowy dysponujący 46. miejscami noclegowymi.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3770

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top