Pałac Radoszewnica

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1098/149166313407381600.jpg
Radoszewnica 42-230, woj. śląskie
Koniecpolska 74
tel.: 602 718 068
http://palacradoszewnica.pl
lexnieruchomosc@poczta.onet.pl
Pałac Radoszewnica - Radoszewnica

Pałac Radoszewnica

To wyjątkowe miejsce dla ludzi stroniących od miejskiego gwaru. Wystrój sal nawiązuje do domowego ciepła minionych lat, zachowując nastrojową elegancję.

Pałac w Radoszewnicy usytuowany w okolicach Jury Krakowsko - Częstochowskiej nieopodal miejscowości Koniecpol to dziś ekskluzywny Hotel, Restauracja i Business Center. W klimatycznych salach Pałacu organizujemy imprezy każdego typu – nasza oferta to najwyższej jakości usługi, które realizujemy według Państwa życzeń. Na naszych Gości czekają luksusowe sale, wyśmienite dania, komfortowe pokoje hotelowe oraz atrakcje, które sprawią, że pobyt w Pałacu w Radoszewnicy będzie niezapomnianym wydarzeniem.

W klimatycznych salach Pałacu organizujemy imprezy każdego typu – nasza oferta to najwyższej jakości usługi, które realizujemy według Państwa życzeń. Na naszych Gości czekają luksusowe sale, wyśmienite dania, komfortowe pokoje hotelowe oraz atrakcje, które sprawią, że pobyt w Pałacu w Radoszewnicy będzie niezapomnianym wydarzeniem.
Trzy główne sale pałacowe mogą komfortowo ugościć 130 osób. Wokół pałacu znajduje się piękny kilkuhektarowy, stary park przylegający do urokliwej rzeki Pilicy.
Pałac w Radoszewnicy to także luksusowe pokoje i apartamenty hotelowe, które mogą pomieścić 50 osób.

Restauracja w Pałacu to tradycyjna polska kuchnia na świeżych, sezonowych produktach od sprawdzonych dostawców. Regionalne dania z różnych zakątków kraju serwujemy z szacunkiem dla dawnych receptur stosując nowoczesne techniki kulinarne.

To idealne miejsce na rodzinne spotkania i niedzielne obiady. Szef kuchni i obsługa kelnerska z należytą starannością zadbają o najmłodszych gości naszej restauracji. Oferujemy szereg atrakcji i udogodnień dla rodzin, które przychodzą z wizytą w pełnym składzie: specjalne menu dziecięce, krzesełka dla dzieci, podest w toalecie, przewijak w toalecie, zakątek dla najmłodszych.

W okresie letnim zapraszamy na taras. Dzieci zapraszamy na plac zabaw, z atrakcjami w postaci karuzeli, huśtawek i zjeżdżalni. Wszystko na bezpiecznym elastycznym podłożu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4858

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top