Pałac Parkowy w Parnowie/KOSZALIN

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1804/149166314293904600.jpg
Biesiekierz 76-039, woj. zachodniopomorskie
Parnowo 2
tel.: 664 195 369
http://www.palac-parnowo.pl/
kontakt@palac-parnowo.pl
Pałac Parkowy w Parnowie/KOSZALIN - Biesiekierz

Pałac Parkowy Parnowo to klimatyczne miejsce położone niedaleko Koszalina. Pałac znajduje się bezpośrednio nad brzegiem jeziora Parnowskiego, w urokliwej i malowniczej okolicy, otoczony XIX-wiecznym zabytkowym parkiem krajobrazowym. Każdy z naszych gości może cieszyć się spokojem oraz wygodą wypoczynku.

Pałac Parkowy oferuje pobyt w komfortowych i przytulnych pokojach wyposażonych w wysokim standardzie.

Pałac Parkowy przez wzgląd na przepiękne położenie, magiczny klimat oraz iście pałacowe zaplecze, czyni go miejscem idealnym do zorganizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizacji wesel, komunii, chrzcin, przyjęć rodzinnych, studniówek, imprez firmowych oraz innych spotkań.

Pałac Parkowy dysponuje przepiękną salą balową mieszczącą 100 osób, kameralną salę kominkową na ok 35 osób oraz profesjonalny namiot mieszczący ok 300 osób.

WESELA:

Pałac Parkowy to wymarzone miejsce do organizacji przyjęcia weselnego. Uroczy pałacyk położny nad brzegiem jeziora, sala, która sama w sobie jest tak piękna, że nie wymaga większej dekoracji a także przepyszne, świeże jedzenie serwowane na klasycznej, białej porcelanie, to tylko niektóre elementy, potwierdzające wyjątkowość tego miejsca.

Dla chcących uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym istnieje możliwość zaaranżowania ceremonii zaślubin na tarasie przy Pałacu z widokiem na jezioro a nawet na samej plaży.

Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia w środku budynku, we wcześniej wspomnianej już Sali Balowej lub w profesjonalnym namiocie, mieszczącym nawet do 300 osób.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2018

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top