Pałac Bagatela

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1814/151377796167841600.png
Czekanów 63-410, woj. wielkopolskie
Środkowa 95
tel.: 692 628 599
http://www.bagatela.com.pl
kontakt@bagatela.com.pl
Pałac Bagatela - Czekanów

Taki dzień zdarza się tylko raz! Jego wyjątkowy charakter wymaga niezwykłej oprawy. Każdy szczegół powinien być dopracowany z najwyższą starannością, a każda chwila winna odbywać się w scenerii godnej tego wydarzenia. Piękno wnętrz Pałacu Bagatela wraz z otaczającym go kompleksem leśno-parkowym, w połączeniu z wykwintnym menu, to idealna propozycja dla tych, którzy chcą przeżyć ten dzień w atmosferze wdzięku i przepychu.

Nie musisz kupować Pałacu, żeby w nim mieszkać – wynajmij go i poczuj się naprawdę wyjątkowo! Do wyłącznej dyspozycji Państwa Młodych i Gości Weselnych oddajemy zabytkowy Pałac Książąt Radziwiłłów wraz z całym, ogrodzonym i monitorowanym terenem, gdzie w stylowych wnętrzach lub bajkowej scenerii pleneru można urządzić wytworne przyjęcie weselne dla maksymalnie 50 osób. Konsumpcja odbywa się w części restauracyjnej w pałacowych piwnicach, zabawa piętro wyżej - w sali kominkowej.

Możliwość organizacji Ceremonii Zaślubin, jak również niezapomniana sesja zdjęciowa w malowniczym przypałacowym parku i ekskluzywnych wnętrzach pozwoli, by pamięć o tych chwilach towarzyszyła nam przez całe życie. Dla najmłodszych Gości (i nie tylko) podczas całego pobytu udostępniamy bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe.

Bardziej wymagającym zorganizujemy (za dodatkową opłatą) animatora.

Mając na uwadze wygodę i komfort Pary Młodej i Gości Weselnych, oferujemy organizację Poprawin w kilku wersjach do wyboru: * w Pałacu, * w plenerze, * w klimatycznym Szałasie Myśliwskim, przy wyśmienitych daniach z grilla. Wynajęcie całego obiektu na Przyjęcie Weselne – 3 000 zł, Poprawiny – 1 500 zł

Menu weselne ustalane jest indywidualnie – cena od 160 zł/osobę. Odstępne, w przypadku zapewnienia napoi i alkoholi we własnym zakresie 30 zł/osoby Dekoracje ślubne ustalane są indywidualnie. W prezencie dla Nowożeńców przygotowaliśmy ekskluzywny Apartament! Dla Gości Weselnych oddajemy 9 pokoi 2-osobowych w specjalnych cenach: * pokój 2-osobowy ze śniadaniem – 250 zł * pokój 1-osobowy ze śniadaniem – 200 zł W przypadku organizacji Przyjęcia w dniu innym niż sobota, udzielamy 15% rabatu na kwotę wynajmu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3466

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.90 / 5
głosów: 110
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 02.06.2019
Piękne CUDOWNE miejsce na ślub w PLENERZE...szukajcie a nie znajdziecie innego...
Dodano: 30.04.2019
Super,byłam, widziałam,podziwiałam...
Top