Oscar - Architektura Wnętrz

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4241/149623241884519400.png
Rzeszów 35-201, woj. podkarpackie
Matejki 12
tel.: 503 148 064
http://www.oscar-dekoracje.pl/
waves612@interia.pl
Oscar - Architektura Wnętrz - Rzeszów

Biuro projektowe Oscar-Dekoracje Małgorzata Zięba - Projektowanie wnętrz

oryginalnie

indywidualnie

profesjonalnie

Oscar-Dekoracje to profesjonalna pracownia projektowania i aranżacji wnętrz mieszcząca się w Rzeszowie. Tworzymy oryginalne projekty wnętrz mieszkaniowych i komercyjnych, jak gabinety stomatologiczne, salony kosmetyczne czy przestrzenie restauracyjne.

Zajmujemy się także dekoratorstwem, dzięki czemu wnętrza nabierają charakteru i smaku. W projektach kierujemy się trendami obowiązującymi w architekturze i aranżacji, ale przedewszystkim Państwa upodobaniami oraz oczekiwaniami - tworząc przestrzenie zarówno funkcjonalne jak i stylowe. By każdy klient był zadowolony służymy także doradztwem w kwestii doboru kolorów ścian, usytuowania mebli oraz dopasowania dodatków. Niezwykle istotne są dla nas szczegóły wnętrza, ponieważ staramy się realizować usługi na najwżyszym poziomie. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta, dlatego projekty które wykonujemy zawsze terminowo stanowią oryginalną i niepowtarzalną koncepcję. Oscar-Dekoracje to profesjonalne projektowanie wnętrz w Rzeszowie połączone z fachowym doradztwem.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również firmami. Dla tych, którym skorzystanie z naszej oferty utrudnia odległość lub brak czasu, proponujemy  usługę projektowania on-line. Dostosujemy się do Państwa harmonogramu dnia i wszelkie konsultacje wykonamy przez internet lub telefonicznie. Aranżacja wnętrz w Rzeszowie i w dowolnym miejscu na terenie kraju jeszcze nigdy nie była tak prosta – z nami to możliwe. Tworzymy niepowtarzalne dekoracje dla każdego klienta.

Najlepszy projektant wnętrz w Rzeszowie? Tylko Oscar-Dekoracje. To tutaj zmieniamy wnętrze w atrakcyjny sposób.

Poznanie upodobań i potrzeb to dla nas najważniejszy cel, który zapewnia zadowolenie obydwu stron.

Pozwól nam spełnić swoje marzenia i stwórzmy razem nową historię.

Wychodząc na wprost oczekiwaniom klientów, nasze biuro projektowe ciągle rozszerza swoją działalność i podnosi jakość oferowanych usług. Jeżeli marzą Państwo o oryginalnym i pięknym wnętrzu, które zachwyca, zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług dekoratorskich. Doradzamy w zakresie doboru dekoracji i pomagamy stworzyć taką aranżację, która sprawi, że pomieszczenie wyglądać będzie jak zupełnie nowe. Nadajemy wnętrzu modnego i świeżego wyglądu, dzięki czemu poczują się w nim Państwo komfortowo i przyjemnie.

W skład dekoracji może wchodzić zarówno sama kompozycja kwiatowa, która dopasowana będzie do wystroju danej przestrzeni, jak też grupa elementów dekoracyjnych, która tworzy spójną i piękną całość. Kompleksowa dekoracja to niepowtarzalny klimat dla wnętrza.

Nasze oferty są umieszczone na stronie internetowej http://www.oscar-dekoracje.pl/

Serdecznie zapraszamy

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1196

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top