Oregano - wesela, imprezy, bankiety

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/135/149166312390219400.jpg
Gdańsk 80-958, woj. pomorskie
Marynarki Polskiej 177
tel.: 58 305 62 04, 502 960 622 lub 502 182 501
http://www.oregano.gda.pl
oregano.biuro@wp.pl
Oregano - wesela, imprezy, bankiety - Gdańsk

Grupa Oregano s. c. to zespół doświadczonych specjalistów od spraw żywieniowych. Z miłości i szacunku do dzieci stworzyliśmy u siebie catering dla małych smakoszy.

Zarówno botaniczna nazwa Origanum jak potoczna oregano wywodzi się z greckich słów: "oros” – góra, "ganos” – radość, czyli „radość góry”. Nie bez znaczenia jest nazwa naszej firmy.

Fachowcy pracujący w naszej firmie poprzez swoje zaangażowanie chcą nieść smakoszom radość ze spożywanych posiłków z zachowaniem wszystkich niezbędnych wartości odżywczy.

   Funkcjonujemy na rynku trójmiejskim od prawie dziesięciu lat. Nasze dotychczasowe doświadczenie w branży gastronomicznej i wiedza z zakresu zarządzania i żywienia pozwalają nam zagwarantować najwyższy poziom świadczonych usług. Cykl produkcyjny przygotowywanych przez nas posiłków oparty jest  na tzw. starych recepturach z uwzględnieniem nowych trendów i zaleceń dietetyków. Nie  korzystamy z żadnych dostępnych na rynku spożywczym półproduktów, ponieważ nasza produkcja zaczyna się od  surowców naturalnych do wyrobu gotowego. Jeden z naszych kucharzy specjalizuje się w żywieniu dietetycznym.

Świadczymy usługi zarówno w lokalu jak i w miejscu wskazanym przez klienta. W naszym Menu oferujemy ponad 100 pozycji. Nasze oferty dostosowujemy indywidualnie dla każdego klienta.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3308

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top