Oprawa Muzyczna Szczecin Trio Con Fetti

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1632/149166313871545200.jpg
Szczecin 71-440, woj. zachodniopomorskie
Jana Żupańskiego 15
tel.: 535 373 926
http://www.confettitrio.pl/
trio@grodzkaagencja.pl
Oprawa Muzyczna Szczecin Trio Con Fetti - Szczecin

Trio Con Fetti czyli my, trójka muzyków, która od ponad dekady tworzy zespół. W wolnych chwilach wspólnie muzykujemy i aranżujemy. Prywatnie się przyjaźnimy, stąd pomysł na połączenie naszych instrumentów i pasji.
Wyróżnia nas chyba samo podejście do muzyki. Gramy to co lubimy, nasz repertuar przełamuje stereotypy. Idziemy w stronę alternatywy - własnych aranży muzyki rozrywkowej, filmowej, rockowej, a nawet symfonicznego metalu.

Oferta

Od lat koncertujemy i oprawiamy muzycznie wydarzenia w całej Polsce oraz za granicą, a nasza oferta zaczyna się od pólgodzinnego występu.
Nasz koncert możecie Państwo potraktować jako główną atrakcję w trakcie wydarzenia, jako tło muzyczne, lub też jako oprawę artystyczną z podziałem na muzyczne wejścia.
Najczęściej gramy podczas ślubów, bankietów i konferencji, ale także podczas imprez firmowych, jubileuszy, urodzin, przedstawień czy wernisaży.
Współpracujemy z firmami eventowymi, placówkami artystycznymi, konsultantami ślubnymi, branżą weselną. Organizujemy oprawę muzyczną dla osób prywatnych, firm oraz instytucji państwowych.
Ceny ustalamy indywidualnie, w zależności od charakteru wydarzenia, czasu trwania imprezy oraz długości i ilości wykonywanej muzyki.

W skład tria wchodzi flet poprzeczny, altówka i wiolonczela. Współpracujemy ze sobą od początku studiów koncertując na terenie Szczecina i okolic. Jako trio oraz każdy z osobna mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu oprawy muzycznej wszelkich uroczystości okolicznościowych. Swoją muzyką uświetniamy śluby koscielne i cywilne, pogrzeby, konferencje, bankiety, wernisaże oraz inne wydarzenia będące okazją do posłuchania muzyki klasycznej i rozrywkowej na wysokim poziomie artystycznym. Zawsze zapewniamy niezapomnianą atmosferę i wrażenia podczas Państwa wyjątkowych chwil! Aranżujemy muzykę na życzenie!!:) Zapraszamy do posłuchania naszego demo na youtube oraz na nasza strone internetową: www.confettitrio.pl

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2039

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top