Oprawa muzyczna imprez Witold Ślimak

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9107/152776425580250000.jpg
Rzeszów 37-755, woj. podkarpackie
Bachów 184
tel.: 796 061 008
http://witoldslimak.pl
dareczek812@o2.pl
Oprawa muzyczna imprez Witold Ślimak - Rzeszów

Firma Oprawa Muzyczna Imprez Witold Ślimak tworzona jest przez osoby z pasją, które podchodzą do każdego zlecenia z zapałem i przedstawiają Klientom wiele kreatywnych pomysłów. Szukasz najlepszego DJ-a na wesele w Rzeszowie, Przemyślu, Krośnie lub innej miejscowości Podkarpacia? Trafiłeś na właściwą osobę. Witold Ślimak dba o odpowiednią oprawę muzyczną imprez takich jak wesela, poprawiny, studniówki, półmetki, a także imprezy firmowe i okolicznościowe czy wydarzenia kulturalne. Wszędzie tam, gdzie nie może zabraknąć muzyki! Oprócz DJ-a na imprezę firma oferuje również usługi animatorki i konferansjerki, która sprawi, że każde przyjęcie będzie wyjątkowo udane.

Już kilka dni przed uroczystością zaczynamy pracę związaną z oprawą muzyczną wesela. To ważny dzień, w którym wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, dlatego spotykamy się z przyszłą Parą Młodą i ustalamy wszelkie szczegóły przyjęcia weselnego. Najważniejsze ustalenia dotyczą pierwszego tańca i atrakcji, które będą mu towarzyszyć, rodzaju muzyki i zabaw w trakcie wesela oraz oczepin, formy podziękowania dla rodziców itp.

Oczywiście nie wszystko da się zawsze zaplanować, bo każda uroczystość jest inna i niepowtarzalna. Wtedy działamy pod wpływem chwili, posiadając wiedzę o tym, jakie preferencje mają nasi zleceniodawcy.

Na miejsce wesela przyjeżdżamy 2-3 godziny wcześniej, by rozstawić sprzęt i dograć szczegóły z obsługą lokalu. Potem oczekujemy na Parę Młodą, która na wejściu zostaje powitana odpowiednią muzyką. W trakcie wesela przekazujemy ważne instrukcje gościom, składamy Młodym życzenia, wznosimy toast, aranżujemy pierwszy taniec, towarzyszymy Nowożeńcom w krojeniu tortu weselnego, prowadzimy oczepiny. Wszystko to wchodzi w zakres naszych usług, a każdy etap wesela staje się wyjątkowy dzięki specjalnej oprawie muzycznej.

Zawsze jesteśmy profesjonalni. Staramy się, by każdy z gości wiedział, co po czym nastąpi. Podczas przerw umilamy wszystkim czas muzyką instrumentalną, która jest doskonałym tłem dla posiłków czy innych części imprezy.

Szukając DJ-a na wesele na terenie Podkarpacia warto skorzystać właśnie z naszej oferty. Obejmuje ona pakiet podstawowy i dodatkowy.

OFERTA

Pakiet podstawowy DJ na imprezę + Wodzirejka, Animatorka zawiera:

– prowadzenie całości wesela (konkursów, oczepin itp.)

– animacje dla najmłodszych – zabawy, konkursy, malowanie twarzy,

– profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy,

– rekwizyty, nagrody podczas konkursów i zabaw,

– bogaty repertuar muzyczny dopasowany do życzeń Klienta, począwszy od lat 60-tych, po najnowsze utwory z list przebojów,

– w przypadku imprez o określonym charakterze istnieje możliwość gry muzyki biesiadnej, polskiej klasycznej, pop, house, black, dance, funky, soul, R’n’B czy country,

– indywidualne podejście do każdego zlecenia,

– gwarancja stałej ceny po podpisaniu umowy,

– szczegółowa współpraca przed imprezą,

– udostępnienie TV LCD 46”.Pakiet dodatkowy obejmuje pakiet podstawowy oraz:

– pirotechnikę sceniczną,

– wyrzutnie, miotacze ognia,

– dodatkowe doświetlenie sali,

– wyrzutnię CO2,

– ciężki dym na pierwszy taniec,

– oprawę muzyczną w kościele – skrzypce, flet poprzeczny, gitarę, śpiew,

– występ Skrzypaczki 3-4 bloki, 20-40 minut,

– występ Saksofonisty 3-4 sety z DJ-em, 40-50 minut,

– występ Gitarzysty 3-4 sety z DJ-em, 40-50 minut.

Prowadzimy zarówno małe, kameralne spotkania, jak i imprezy dla młodzieży, a nawet większe eventy. W szczególności oferujemy usługi DJ-a w miejscowościach Rzeszów, Krosno, Przemyśl i na całym Podkarpaciu. Nasze duże doświadczenie w branży muzycznej pozwala nam dopasować ofertę do oczekiwań każdego Klienta. Zapewniamy oprawę muzyczną DJ-a na imprezę, a także usługi Animatorki i Konferansjerki, która dba o odpowiedni przebieg każdego przyjęcia.

Na sukces całego przedsięwzięcia składa się wiele elementów, dlatego skupiamy się na każdym z nich. Gwarantujemy odpowiedni repertuar, oświetlenie, nagłośnienie, a także porządek na stanowisku pracy. Naszą dewizą jest jakość i profesjonalizm.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 663

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top