Oprawa Muzyczna Imprez - Jolanta Golik

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/334/149166312631779800.jpg
Bytom 41-902, woj. śląskie
Palińskiego 2/22
tel.: 32 276 73 11 lub 508 833 231
http://www.muzykajola.pl
jola@muzykajola.pl
Oprawa Muzyczna Imprez - Jolanta Golik - Bytom

      Od dziecka interesowałam się muzyką. Najpierw uczęszczałam na zajęcia do Ogniska Muzycznego, potem do szkoły muzycznej w Bytomiu, gdzie ukończyłam podstawówkę. Potem przeszłam do Szkoły Muzycznej w Chorzowie, gdzie ukończyłam szkołę średnią o profilu instrumenty perkusyjne. W między czasie grałam w orkiestrze dętej na werblu, ucząc się jednocześnie grania zespołowego.

      Uczyłam również dzieci gry na perkusji. Po szkole rozpoczęłam pracę w Zakładzie Usług Rozrywkowych (ZUR) w Katowicach, który dawał zlecenia muzykom. Po prywatyzacji ZUR pracowałam jako muzyk w różnych restauracjach: "TROJKA", "KARCZMA GÓRNICZA", "POD KASZTANAMI"
w Zabrzu , trochę w górach i nad morzem. W chwili obecnej pracuję w Restauracji "Pod Kasztanami" w Zabrzu. W zawodzie muzyka pracuje ponad 20 lat, ciągle się dokształcając i przyjmując nowe wyzwania. Przez te lata miałam okazje grać z różnymi zespołami muzycznymi i muzykami. Zdobyłam w ten sposób nowe doświadczenia. W moim repertuarze znajdują się utwory od lat 60-tych po dzisiejsze czasy.


      Wszystkie utwory z mojego repertuaru, grane są na żywo. Gram głównie na instrumentach klawiszowych. Obsługuje wszelkiego rodzaju imprezy:
wesela, dancingi, urodziny, rocznice, festyny itp.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3849

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top