Onyks

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3056/153665845965541200.jpg
Szczecin 70-554, woj. zachodniopomorskie
Al. Bohaterów Warszawy 40
tel.: www.onyks-jubiler.pl
http://www.onyks-jubiler.pl
onyks.jubiler@gmail.com
Onyks - Szczecin

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota: 10:00 - 19:30
Niedziela: 10:00 - 15:30

[ nasza lokalizacja w C.H. Nowy Turzyn ]

Gdy w 1989 roku powstała firma Onyks, postawiliśmy sobie za cel  uszczęśliwianie klientów za pomocą naszej biżuterii. Dlatego też do naszych salonów wyrobów poszukujemy na całym świecie Jak również produkujemy  wysokogatunkowe wyroby biżuteryjne.

Dla kientów  podążających za modą, ceniących unikatowe dodatki sprowadzamy biżuterię z Włoch i Hiszpanii. Tym, którzy cenią sobie precyzję i niezawodność  oferujemy  towar z Niemiec, natomiast dla gustującym w wyrobach etnicznych na pewno przypadną do gustu wyroby  z Tajlandii.

Jubiler Onyks w Szczecinie zostały założone jako rodzinna firma, której historia rozpoczęła się w 1989 roku. Wierzymy, że biżuteria jest najlepszym talizmanem, który może przyciągać i przypominać najpiękniejsze momenty, dlatego dla naszych klientów selekcjonujemy wyłącznie unikalne wyroby najwyższej jakości – współpracujemy z najlepszymi rzemieślnikami w Polsce. Biżuteria Onyks to czyste piękno zaklęte w złocie, srebrze i kamieniach szlachetnych.

Chcąc realizować marzenia naszych klientów, wykonujemy indywidualne zamówienia, by w ten sposób zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. Przed przystąpieniem do pracy projekt jest szczegółowo omawiany z klientem, a następnie przygotowujemy jego wizualizację w technologii 3D. Gdy zostanie ona zaakceptowana, po ewentualnym wprowadzeniu poprawek przystępujemy do wykonania biżuterii. Jako że jest ona tworzona ręcznie, jest także jedyna w swoim rodzaju.

Jako zaufany jubiler z doświadczeniem prowadzimy ponadto skup złota i złotych monet, gdzie na klientów czeka zawsze najlepsza cena skupu złota – Szczecin i salony Onyks to wtedy najlepszy kierunek. Na naszej stronie internetowej już teraz mogą Państwo sprawdzić, ile wynosi u nas cena złomu złota – Szczecin w naszych salonach.

Biżuteria w naszych salonach to szyk i elegancja oraz wysoka jakość w  atrakcyjnych cenach.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1639

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top