Onesto - Sala Bankietowa

https://www.wesele.com.pl/assets/images/logo.svg
Międzybrodzie Bialskie 34-312, woj. śląskie
Ekologiczna 8
tel.: 720884188
http://salaonesto.pl
salaonesto@gmail.com
Onesto - Sala Bankietowa - Międzybrodzie Bialskie

Nowoczesna sala bankietowa położona w Beskidzie Małym, tuż nad Jeziorem Międzybrodzkim w Międzybrodziu Bialskim (obok Bielska-Białej), pomieści 120 osób. Sala weselna dedykowana do organizacji wesel, bankietów, komunii, konferencji, imprez firmowych i innych imprez okolicznościowych. Sala bankietowa Onesto posiada nowocześnie wyposażoną bazę noclegową z 34 miejscami noclegowymi w 15 pokojach gościnnych (większość z widokiem na Jezioro Międzybrodzkie).

Obiekt jest klimatyzowany z dostępem do sieci Wi-Fi i przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich. Został przebudowany i wyremontowany w 2021 roku. Znajduje się w pobliżu drogi wojewódzkiej 948, łączącej Żywiec z Oświęcimem. Na miejscu znajduje się duży prywatny parking.

Autorskie propozycje menu weselnego przygotowane przez naszego Szefa Kuchni dają młodej parze ogromne możliwości zorganizowania wymarzonego wesela na Śląsku, niedaleko Bielska-Białej.

W pobliżu znajduje się kilka urokliwych miejsc, które z powodzeniem można wykorzystać podczas sesji zdjęciowych. Góra Żar, na którą można wjechać kolejką linową, zapewni niezapomniane górskie widoki. W sąsiedztwie znajduje się Jezioro Międzybrodzkie, którego brzeg oddalony jest o zaledwie 150 metrów, wzdłuż którego prowadzi ścieżka spacerowa prowadząca do przystani i wypożyczalni sprzętu wodnego.

Zadbamy o to aby Twoja uroczystość była niezapomnianym przeżyciem.

Galeria
Jak do nas dojechać?
Zobacz mapę

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1900

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top