NOVA Szkoła Tańca

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/642/151903509889728600.jpg
Katowice 40-101, woj. śląskie
Sokolska 31
tel.: 32 258 88 33, 698 627 605 lub 664 378 833
http://www.novaszkolatanca.pl
nova@novaszkolatanca.pl
NOVA Szkoła Tańca - Katowice

NOVA Szkoła Tańca

Oparte o Światowy Program Taneczny obejmują 10 tańców, 5 standardowych, takich jak: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep oraz 5 latynoamerykańskich: samba, cha cha cha, rumba, paso-doble, jive.

W trakcie kursów uczymy się także innych tańców popularnych użytkowych. Kurs tańca towarzyskiego to przede wszystkim świetna zabawa i okazja do spotkania się ze znajomymi oraz poznanie nowych ludzi.

Zajęcia prowadzone są w określonych grupach wiekowych, dla dzieci, młodzieży i starszych na 3 stopniach zaawansowania. Każdy z poziomów trwa 3 miesiące. Po ukończeniu kursu zapraszamy na zajęcia grupy klubowej oraz wieczorki taneczne. Zajęcia z tańca towarzyskiego to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu we dwoje!

Proponujemy grupy dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

Zapraszamy również na roztańczenia. Dla osób z ważnym karnetem na T.Towarzyski ROZTAŃCZENIA GRATIS !!!


Taniec towarzyski i Salsa

To taniec pełen zmysłowości, tajemniczości i uwodzicielskiej intymności, to wspaniały, emocjonujący taniec dla wszystkich bez względu na wiek i doświadczenie taneczne.

Wybierasz się na bal, studniówkę, imprezę taneczną lub po prostu chcesz nauczyć się tańca w parze?

Przyjdź do nas na kurs salsa & taniec towarzyski, a my nauczymy Cię różnych figur i technik tańca towarzyskiego. Poznasz tango, walca angielskiego, salsę, sambę, cha- cha, rumbę, jive, rock'n'rolla. Na tych zajęciach nie tylko nauczysz się tańczyć, ale także czeka na ciebie świetna zabawa oraz możliwość poznania nowych osób. Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i doświadczenie taneczne.

To właśnie dla Ciebie organizowany jest ten kurs tańca! Nie znajdziesz tu skomplikowanych i technicznie trudnych układów i kroków. Z nami nauczysz się cieszyć tańcem!

Zapraszamy też na kursy W PARACH BEZ PARY.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3118

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top