Nova - Szkoła Tańca

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3594/151782758341004200.png
Kraków 31-126, woj. małopolskie
Grabowskiego 11
tel.: 12 633 18 23 lub 728 986 198
http://www.novaszkolatanca.pl/krakow
nova.krakow@novaszkolatanca.pl
Nova - Szkoła Tańca - Kraków

Szkoła tańca NOVA to przyjazne miejsce w samym sercu Krakowa- sala taneczna z klimatem w starej kamienicy, wyposażona we wszystko by się czuć dobrze. Do tego profesjonalna kadra trenerów i kilka lat doświadczeń w prowadzeniu szkoły, które owocują szeroką ofertą, dostosowaną do aktualnych potrzeb naszych klientów.

Kursy oraz lekcje indywidualne dla narzeczonych to tylko część naszej działalności. Prowadzimy zajęcia dla dorosłych i młodzieży, w różnych technikach tanecznych od tańca towarzyskiego począwszy, przez taniec klasyczny, nowoczesny, jazz, taniec brzucha i wiele innych.

Kursy grupowe „Młoda Para” zapewniają krótki, intensywny cykl nauki ( 5 spotkań) pozwalający nawet najbardziej „ opornym” opanować jego zakres i świetnie się zaprezentować w „ pierwszym tańcu” podczas uroczystości weselnej. To zajęcia przeznaczone dla osób średnio i mało uzdolnionych lub takich, które nie mogą przeznaczyć na to zbyt dużo czasu. Prosta ale efektowna choreografia walca angielskiego lub walca wiedeńskiego (w zależności od edycji), przejrzysty przekaz, doświadczenie instruktora, składają się na pewny, końcowy efekt.

Alternatywą dla kursu są lekcje indywidualne - dla bardziej ambitnych albo nie mających czasu na zajęcia regularne. Dowolna ilość i częstotliwość spotkań. Takie lekcje to nieskończoność możliwości w wyborze stylu tańca, charakteru, poziomu trudności. Może to być pełne humoru show mające rozśmieszyć gości lub piękny, liryczny taniec pozostający w pamięci na długo. Albo mix jednego i drugiego.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1694

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 24.10.2018
Chodziliśmy z mężem przed naszym weselem na kurs tańca do tej szkoły. Trafiliśmy na dobrego instruktora, chcącego nauczyć, a nie tylko odbyć zajęcia. Mimo, iż były to zajęcia w grupie, to nie czuliśmy się pominięci. Instruktor wszystko "wychwytywał" i bardzo pomagał. W efekcie opanowaliśmy i stres i taniec na tyle, że na weselu wszystko poszło zgodnie z naszym planem.
Top