Niespodzianki Dekoracje

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1196/149166313506488800.jpg
Warszawa , woj. mazowieckie
Zawiszy 16A
tel.: 22 466 40 50
http://www.niespodzianki.pl
kwiaciarnia@niespodzianki.pl
Niespodzianki Dekoracje - Warszawa

Zapraszamy do zamówienia pięknych bukietów i kompozycji kwiatowych. Oferujemy również efektowne kosze spożywcze i upominki. Zapewniamy, że takie prezenty wyróżnią Cię spośród innych i będą wspaniałą niespodzianką, która na zawsze pozostanie w pamięci wywołując uśmiech.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą ślubną. A oto kolejna niespodzianka - wszystkie dostawy na terenie Warszawy są bezpłatne! Wykonujemy także dekoracje sal, biur, restauracji i sklepów oraz kompleksowe oprawy florystyczne wszelkich imprez. Zapraszamy do naszej kwiaciarni przy ulicy Zawiszy 16A (kwiaciarnia Florana) w Warszawie.

Szanowni Państwo,
Jest nam niezmiernie miło, że zechcieliście gościć w naszym e-sklepie.

Oto kilka słów o nas. NIESPODZIANKI.PL, to młoda firma z bogatym bagażem doświadczeń. Naszym celem jest pomoc w sprawianiu Państwa bliskim niespodzianek - tych miłych niespodzianek, dzięki którym czujemy się lepiej i uśmiech gości na naszych twarzach. Nawet mały, drobny upominek może zdziałać cuda. A kwiaty od zawsze były synonimem wielu uczuć, odzwierciedleniem naszych emocji, mają i zawsze będą mieć ogromną moc.

NIESPODZIANKI.PL to firma stworzona z myślą o realizacji również własnych marzeń, tworzenia czegoś pięknego, czegoś, co będzie sprawiało radość wszystkim zainteresowanym stronom. Dzięki temu, że wynieśliśmy z poprzednich lat ogromne doświadczenia związane z organizacją różnorakich imprez, borykanie się z trudnościami i przeciwnościami, możemy teraz służyć Państwu radą i pomocą. Tak, aby Państwa przedsięwzięcia były przeprowadzone sprawnie i bez nieprzyjemnych niespodzianek. Chcemy, aby słowo niespodzianki przynosiło Państwu jedynie pozytywne skojarzenia.

NIESPODZIANKI.PL opierają swą działalność na doświadczeniu i ogromnym wkładzie własnej pracy z udziałem najlepszych florystek w Warszawie. Drodzy Państwo każdy bukiet, kompozycję traktujemy jak artystyczne dzieło: z pasją i oddaniem. Mając na uwadze Państwa zadowolenie, dbamy o najwyższą jakość usług. Współpracujemy jedynie z dostawcami, którzy oferują nam najwyższej jakości kwiaty, materiały florystyczne oraz upominki.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do Klientów indywidualnych, ale również do firm, instytucji państwowych i kulturalnych, do wszystkich, którym nie jest obojętne podejście do tak wdzięcznego tematu, jakim jest florystyka. Wyrażamy opinię, iż niemal każde przedsięwzięcie kulturalne czy komercyjne powinno mieć takie akcenty. Wszak poprzez kwiaty możemy wyrazić wiele, jak nie wszystko, a florystyka to również forma wyrazu artystycznego.

Nasza oferta obejmuje wszelkie działania związane z uświetnieniem imprez w ramach działań florystycznych, poprzez:

dekoracje kwiatowe wnętrz,

biżuterię kwiatową,

tworzenie okazjonalnych bukietów, kompozycji kwiatowych, kompozycji mieszanych,

inne działania związane z oprawą florystyczną.

Nasze atuty to:

pełny profesjonalizm, podparty bogatym doświadczeniem organizacyjnym i tematycznym,

nowatorskie, zgodne z obowiązującymi trendami, podejście do tematu,

elastyczność pozwalająca na pełne dostosowanie się do oczekiwań,

dogodne formy płatności,

BARDZO KONKURENCYJNE CENY!

PASJA!

Pragnę również podkreślić, iż dbając o wygodę Klienta, zamówione kompozycje są dostarczane przez nas osobiście, lub przez zaufanego kuriera. Oczywiście nie ponoszą Państwo z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Proszę nas sprawdzić!! Poddać ocenie, np. poprzez proste zlecenie stworzenia bukietu czy kompozycji. Stworzymy również piękny bukiet z okazji urodzin, imienin, rocznic dla kolegi czy koleżanki! Proszę dokonać zakupu w e-sklepie, lub określić ramy cenowe, pisząc do nas, a my stworzymy coś wyjątkowego, coś, co na pewno przypadnie Państwu do gustu. Drodzy Państwo z chęcią przyjmiemy nietypowe zlecenia, traktując je jak swoiste wyzwanie.

Zachęcam do współpracy, podkreślając, iż w obecnych czasach taka forma wyrazu jest bardzo pożądana i bardzo mile widziana przez wielu odbiorców, a czasami poprzez niewielkie nakłady można osiągnąć niewymierny efekt.

Życząc miłych wrażeń podczas zakupów, pozostaję z poważaniem,


Lucyna Krawczyk

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5193

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top