New Estetic

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4193/149166319722392400.jpg
Lublin 20-400, woj. lubelskie
Zamojska 8
tel.: 814 737 080
http://newestetic.pl/zabiegi/restylane/
estetycznylublin@gmail.com
New Estetic - Lublin

Skupiamy się na szczegółach. Profesjonalny gabinet New Estetic to lider medycyny estetycznej na terenie Lublina i w obszarze województwa lubelskiego. W New Estetic zadbamy o Twój wygląd i poprawimy Twoje samopoczucie. Skorzystaj z kompleksowych usług w naszym gabinecie i poczuj się dobrze we własnym ciele.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Zabieg wygładzający skórę i spłycający zmarszczki. Wstrzykiwanie substancji aktywnych wyraźnie poprawia gęstość i kondycję skóry.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Otrzymywana z naturalnej krwi substancja wspierająca m.in odbudowę skóry, produkcję kolagenu, zmniejszenie blizn i przebarwień.

PEELING

Wygładzające peelingi wykonane pod czujnym okiem doświadczonego lekarza przynoszą najlepsze rezultaty i widocznie odmładzają skórę.

DERMAPEN

Urządzenie pozwalające na wprowadzenie w głąb skóry substancji leczniczych, które wygładzają skórę zapewniając spektakularny efekt odmłodzenia.

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Wykonany pod okiem doświadczonego lekarza zabieg lipolizy sprawia, że komórki tłuszczowe zostają rozpuszczone, a sylwetka wymodelowana

Instytut Medycyny Estetycznej New Estetic w Lublinie to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o siebie przed tym Wielkim Dniem - zabiegi na ciało i twarz sprawią, że odkryjesz swoje piękno na nowo. 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1795

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.36 / 5
głosów: 22
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 19.02.2021, ocena: 5
Pełen profesionalizm. Polecam.
Top