Negatyw Studio Fotograficzne

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2371/151558521520661300.png
Kielce 25-001, woj. świętokrzyskie
Henryka Sienkiewicza 62
tel.: 502 875 506
http://negatywcolorstudio.wordpress.com
kontakt@studionegatyw.com.pl
Negatyw Studio Fotograficzne - Kielce

Mówi się, że fotografia a w szczególności fotografia ślubna nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Moim zdaniem jest swego rodzaju cudem, gdyż obiektyw aparatu fotograficznego „widzi” ludzi, przedmioty, sytuacje za każdym razem inaczej. Wszystko zależy od światła, otoczenia, tej jedynej w swoim rodzaju atmosfery… Najbardziej w fotografowaniu fascynuje mnie to, że ma ona możliwość zatrzymania chwili – a co najważniejsze – takiej chwili, która może „umknąć” ludzkiemu oku.

Od wielu lat jako fotograf ślubny razem z aparatem fotograficznym towarzyszę ludziom w ważnych dla nich momentach. Właśnie człowiek jako temat fotografii jest dla mnie najważniejszy. Będąc fotografem ślubnym staram się zachować Wasze wspomnienia z tego najważniejszego w życiu dnia. Fotografia jest moją pasją, gdyż pozwala utrwalić w kadrze ludzkie szczęście. Oprócz zdjęć z przygotowań do ślubu, samej ceremonii i przyjęcia weselnego – każda Para Młoda otrzymuje także komplet zdjęć plenerowych, na których staram się ukazać emocje i uczucie jakie jest między Wami.

Fotografuję głównie w Kielcach i województwie świętokrzyskim, lecz chętnie wybiorę się wszędzie tam, gdzie zaprosicie mnie do swojego świata bym, jako Wasz fotograf ślubny mógł uwiecznić ten wspaniały i niepowtarzalny dzień. Dla Was i dla wszystkich klientów staram się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w warsztatach fotografii ślubnej u najlepszych fotografów w kraju i czerpać z tego to co najlepsze.

Od pewnego czasu wielką radość sprawia mi także fotografia dziecięca, dzieci są niesamowicie naturalne i spontaniczne – każda sesja z małymi modelami przynosi mi ogromną satysfakcję. Zanim będzie okazja by uwiecznić na zdjęciach Waszego maluszka, zapraszam wcześniej na sesje ciążowe i brzuszkowe.

Dla wszystkich, którym podoba się moja praca i to co dzieje się w mojej fotografii, zapraszam do zapoznawania się z nowymi zdjęciami, które możecie oglądać na bieżąco na moim blogu. W moim portfolio będziecie mogli zobaczyć próbkę magicznego świata mojej fotografii. Zapraszam również do zapoznania się z ofertą wszystkich świadczonych przeze mnie usług oraz do obejrzenia produktów jakie oferuję. Jeśli chcielibyście o coś zapytać lub chcecie bym został waszym fotografem, napiszcie do mnie. Na pewno się odezwę.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1360

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top