napamiatke.pl

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9114/152776187919586300.jpg
Olsztyn 10-672, woj. warmińsko-mazurskie
Łęczycka 1
tel.: 535 531 533
http://napamiatke.pl
info@napamiatke.pl
napamiatke.pl - Olsztyn

Oryginalne i eleganckie zaproszenia ślubne

Ślub to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla Pary Młodej, ale również rodziny. Sama organizacja pochłania dużo czasu, nierzadko angażując w to wiele osób. Ogrom przygotowywań: wybór daty ślubu, odpowiedniej sali weselnej, kościoła, na wystroju wnętrza i menu kończąc. Już na początku przychodzi ważny moment, w którym należy wybrać eleganckie zaproszenia ślubne. Wydawałoby się, że na tym etapie nie ma trudności, w końcu jest tyle gotowych wzorów i motywów. Jednak ci, którzy cenią indywidualność, chętniej zdecydują się na oryginalne zaproszenia ślubne, które nie tylko będą cieszyć oko, ale również staną się doskonałą zachętą dla gości a nawet pamiątką. Wiecie o tym, że za pomocą kartek dajecie swoim gościom przedsmak tego, co ich czeka oraz podkreślacie, że uroczystość będzie nadzwyczajna.

Spersonalizowane zaproszenia ślubne

Dla Pary Młodej ślub to wydarzenie pozostające na zawsze w pamięci, stąd tak wiele starań, aby uczynić ten dzień wyjątkowym. Dekoracje, oryginalne zaproszenia ślubne, makijaż, fryzura, sukienka – wszystko jest dokładnie przemyślane, aby trwało we wspomnieniach. Dlatego do każdego detalu podchodzi się z wielką dbałością. Chcąc zamówić oryginalne zaproszenia ślubne, stajecie przed wyborem: jaki projekt, czcionka, format czy faktura papieru. Wiele czynników ma wpływ na ostateczny wygląd i decyduje o nietuzinkowości – wszystkie trzeba mieć na uwadze, jeśli chcecie być niepowtarzalni.

Fantazyjnie i stylowo

Eleganckie zaproszenia ślubne mają informować o terminie i miejscu ślubu i wesela. Ale dodatkowo mogą swoją oryginalnością podkreślać usposobienie Pary Młodej.

Oferujemy zaproszenia ślubne personalizowane. To Wy decydujecie, jaki tekst pojawi się na papeterii. Możecie wykorzystać któryś z gotowych wzorów czy cytatów lub wymyślić własny, oryginalny. Od Was zależy, jakiej czcionki użyjemy w druku. Ozdobna, stylizowana na własnoręczne pismo, a może wyrazista i czytelna? Spośród dekoracyjnych czcionek z pewnością wybierzecie tą, która najbardziej przypadnie Wam do gustu. Jeżeli takie będzie Wasze pragnienie wydrukujemy również oryginalne zaproszenia ślubne bez tekstu. To idealna okazja, aby samodzielnie wypisać kartę. Każda może zawierać inny tekst lub ciekawy rysunek, jeśli któreś z Was chce wykorzystać swe zdolności plastyczne. Goście z pewnością docenią trud, który włożyliście w przygotowanie.

Faktura papieru

Istotną kwestią jest również faktura papieru. Do wyboru macie papier gładki, o fakturze płótna, tkaniny lnianej, w kratkę, ryps, w prążki, czy skóry. Na etapie podejmowania decyzji weźcie pod uwagę czy będziecie samodzielnie uzupełniać tekst czy będzie drukowany na dodatkowej kartce wkładce do środka lub przyklejonej. Pisanie ręcznie nie zawsze będzie łatwe na na każdej fakturze, a także nie każdy rodzaj papieru uda się odpowiednio przykleić. Kolejną rzeczą jest format – układ i wielkość może limitować ilość treści zaproszenia. Wybierzcie, zrealizujemy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 827

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top