Na Moim Stole

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3000/153744052763144500.png
Wrocław 52-204, woj. dolnośląskie
Obrońców Poczty Gdańskiej 68B/6
tel.: 509 564 140
http://www.namoimstole.pl
kontakt@namoimstole.pl
Na Moim Stole - Wrocław

Przy stole gromadzimy rodzinę i przyjaciół, przy nim spędzamy wspólne chwile ciesząc się z bycia razem, stół jest cichym towarzyszem naszych rozmów, planów, radości i smutków. Lubię gotować i codziennie staram się przyrządzić coś szczególnego. A ponieważ dobre jedzenie wymaga wyjątkowej oprawy zawsze dbam o to, by stół, przy którym siadamy do posiłku wyglądał pięknie. Oczywiście dekoruję go inaczej na specjalne okazje lub gdy czekam na zaproszonych gości a inaczej na co dzień. Jednak nigdy tego nie bagatelizuję.

Uwielbiam też piękne przedmioty… nie mogę oprzeć się pokusie zdobywania coraz to nowych filiżanek, świeczników, talerzy, kubeczków. Stąd pomysł na sklep. Mam nadzieję, że zainspiruję Was pomysłami na wystrój stołów oraz, że wśród oferowanych produktów znajdziecie coś dla siebie.

Zapraszam do odwiedzenia sklepu!

Ania

Listy prezentów ślubnych - załóż własną!

Dla Pary Młodej

Załóż Waszą listę prezentów ślubnych!

Odbierz dodatkowy bonus w wysokości 10% wartości zamówienia Twoich gości do wykorzystania przez Ciebie w naszym sklepie!

Unikniecie pytań, co chcielibyście dostać, nietrafionych lub zdublowanych prezentów, a co najważniejsze – dostaniecie to, czego naprawdę pragniecie!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1417

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top