Na Fali

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2215/154028975243921500.jpg
Zielona Góra 65-001, woj. lubuskie
Konicza
tel.: 516 623 114 lub 665 546 492
http://brak
nafali.zgora@wp.pl
Na Fali - Zielona Góra

Na Fali to pięcioosobowy zespół z Zielonej Góry, który rozkręci nawet najbardziej oporne towarzystwo.

Paweł- klawisze, trąbka, wokal, wodzirwj

Przemek - perkusja

Mleko - gitara, klarnet

Krzyś - bas, gitara

Sandra - studentka Jazzu- super wokal + saksofon

www.zespolnafali.pl

tel.665546492

Wokalistka uwielbia bawić się przy naszej muzyce- jej świetny wokal i ruch sceniczny sprawiają że goście weselni nawet gdy nie tańczą ( choć rzadko się zdarza ) , mają na co popatrzyć.

Paweł (wodzirej klawiszowiec, trębacz) choć najstarszy z zespołu to kondycji pozazdrościć mógł by mu nie jeden 25latek. Podczas wesela bywa że tańczy rockendrolla wśród weselników, często zabawia ich swoimi...sposobami i w ogóle wszędzie go pełno. Oczepiny standardowo - krótko, zabawnie i z pozytywną energią, ale bez żenujących zabaw. Możemy się pochwalić że dla każdej pary młodej Paweł pisze tekst (niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju), który jest wyśpiewany na końcu oczepin i stanowi jeden z lepszych momentów wesela ( warto to nagrać ). Gitarzysta, basista i perkusista tworzą radosne tło, podczas zabawy i nie będziemy tego opisywać- lepiej zobaczyć na własne oczy.
Cechuje nas umiejętność wyczucia chwili, nastroju, klimatu i elastyczność, która pozwala z jednej strony dopasować się do aktualnej sytuacji, a z drugiej – twórczo, z inwencją i kunsztem ją kształtować. Jesteśmy po prostu NA FALI.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2318

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top