Music Connection Agency

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9038/151594743661421300.jpg
Łomianki 05-092, woj. mazowieckie
Przeskok 37
tel.: 796 998 210
http://www.wszystkonawesele.net/firma/vnqh/Music-Connection-Agency.html
polom32@wp.pl
Music Connection Agency - Łomianki

Witajcie moi mili Państwo Młodzi,

Jak wiadomo Wesele to jeden z najważniejszych, najpiękniejszych dni na nowej wspólnej drodze życia, dlatego też bardzo ważne jest aby przez ten dzień przeprowadziła Was osoba która wkłada serce w to co robi i ma o tym pojęcie jak powinno wyglądać tradycyjne a może też nowoczesne Polskie wesele.

Jeżeli szukają Państwo Dj'a pełniącego też rolę wodzireja to doskonale trafiliście. Już przeszło 12 lat zajmuję się oprawą muzyczną wesel i innych imprez o charakterze okolicznościowym. W tym miejscu chcę polecić swoją osobę jako wybór Dj na Twoje wesele!

Kaźde przyjęcie zaczynamy od przywitania młodych i ich gości na sali weselnej, przeprowadzimy Was przez każdy z poszczególnych etapów przyjęcia. Przez całą noc będziemy czuwać nad odpowiednią atmosferą i zabawą na parkiecie. W trakcie tej nocy gwarantujemy Wam, że wytańczycie się za wszystkie czasy zarówno Wy jak i Wasi goście. Nie gram tylko sztywno muzyki, animuję uczestników zabawy, prowadząc konkursy i zabawy a po 24 rozśmieszając wszystkich w zabawach oczepinowych.

Muzycznie proponujemy podróż wśród największych światowych przebojów począwszy od hitów lat 60&70&80&90 aż po najnowsze przeboje z list radiowych.

Nie szukaj dalej, łap za telefon i dzwoń do Nas porezerwacje swojego wymarzonego terminu!!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1150

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top