MT-Projekt

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1773/149166314226243600.jpg
Ruda Śląska 41-706, woj. śląskie
Międzyblokowa 6/60
tel.: 601 760 386
http://www.fotki-slubne.eu
fotki.slubne.eu@gmail.com
MT-Projekt - Ruda Śląska

Czy jeden fotograf poradzi sobie z obsługą Twojej uroczystości? Równoległe zdjęcia podczas przygotowań w domu Pana Młodego i Panny Młodej (oszczędność cennego czasu), przysięga w kościele z dwóch perspektyw (drugi fotograf np. na chórze bądź dyskretnie robi ujęcia z profilu Młodych podczas przysięgi), to tylko niektóre zalety wynajecia naszej ekipy. Wyłącznie osobiście obsługujemy powierzone imprezy, jest to gwarancja najwyższej jakości także Waszych zdjęć nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych.

W dodatku oferujemy atrakcyjne pakiety FOTO+VIDEO (kamerzysta z zaprzyjaźnionej firmy ART-VIDEO). Współpracujemy razem od lat i doskonale wiemy jak sobie wzajemnie nie przeszkadzać. Wszystko dopracowane, w rozsądnej cenie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zdjęciami i ofertą.

Na spotkaniu z przyjemnością zaprezentujemy kilka pełnych reportaży na profesjonalnym monitorze (każde oddane przez nas zdjęcie jest indywidualne obrobione - by idealnie wyglądało na odbitce z dobrego labu... różnorodność matryc wyświetlaczy bedących na rynku może uniemożliwić Wam prawidłowy odbiór właściwej palety barwnej zdjęć). Do oglądania w postaci materialnej mamy kilka pokazowych fotoksiążek oraz albumy klasyczne. Sami wybierzecie najlepsze dla Was opcje. Możemy także zorganizować wspólne spotkanie z zaprzyjaźnionym kamerzystą w celu omówienia szczegółów pakietu FOTO+VIDEO.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1918

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top