MSMODA CH TĘCZA

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/435/158289671577806600.jpg
Kielce 25-045, woj. świętokrzyskie
Sienkiewicza 44
tel.: 41 344 55 77
http://www.msmoda.eu
ms@msmoda.pl
MSMODA CH TĘCZA - Kielce

MS Moda to marka kieleckiego producenta sukni ślubnych, jednego z krajowych liderów w tej branży, która jest obecnie rozpoznawalna w całej Europie i na świecie.

MS Moda uczestniczy w najbardziej prestiżowych targach ślubnych na świecie: w Mediolanie, Paryżu, Barcelonie, Chicago, Nowym Yorku czy Dusseldorfie.

Suknie marki MS Moda noszą Panny Młode z Francji, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Grecji  i wielu innych krajów Europy, a nawet z Japonii czy Australii.

Od kilku lat MS Moda oferuje swoje suknie także Pannom Młodym w Stanach Zjednoczonych Ameryki, gdzie w Chicago prowadzi salon firmowy.

MS Moda sprzedaje swoje suknie do ponad 40 krajów Europy i Świata, gdzie współpracuje z salonami ślubnymi w najbardziej znanych miastach jak Paryż, Cannes, Rzym, Neapol, Hamburg, Monachium, Madryt, Porto i wielu wielu innych.

MS Moda oferuje bogactwo wzorów, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wyszukanych gustów przyszłych Panien Młodych. Suknie MS Moda są zawsze szyte na miarę, tak więc zostają idealnie dopasowane do kształtów każdej sylwetki.

Wybierając suknie marki MS Moda, każda Panna Młoda może być pewna, że  będzie w sukni modnej i wykonanej zgodnie z najnowszymi, światowymi  trendami.

MS Moda zaprasza do salonu firmowego w Kielcach w Centrum Handlowym TĘCZA, ul. Sienkiewicza 44,  gdzie na dwóch piętrach o powierzchni 350 m2, oferowanych jest blisko 500 wzorów sukni ślubnych.

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5540

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top