Mr Oz - DJ, wodzirej, muzyk akordeonista na wesele

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2150/149166315104363000.jpg
Puławy 24-100, woj. lubelskie
 Puławy
tel.: 601 640 660
http://www.graMrOz.pl
MrOz@graMrOz.pl
Mr Oz - DJ, wodzirej, muzyk akordeonista na wesele - Puławy

Chciałbym przedstawić Państwu moją ofertę oprawy muzycznej wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, czyli między innymi: wesela, imprezy firmowej, bankietu, studniówki, balu sylwestrowego itp.

Bez względu na rodzaj imprezy, jestem w stanie zaprezentować każdą dekadę od początków muzyki rozrywkowej do dzisiaj, oczywiście wyselekcjonowując tylko najlepszy materiał. W zależności od wymagań mogę grać albo oryginalne utwory bazując na klasyce dance, disco, popu, rock’n’rolla i klimatów „tamtych prywatek”, jak również cała impreza może być przepełniona coverami wykonywanymi przez kilkuosobowe zespoły grające głównie muzykę polską. Doskonale również wyczuwam muzyczne potrzeby gości z takim założeniem, że dobrze mają bawić się wszyscy bez względu na wiek.

Każda z imprez przepełniona jest przeróżnymi zabawami taneczno-wokalnymi z udziałem gości, a prowadzenie całości okraszone jest konferansjerką z dużą dozą humoru i wyczuciem granicy pomiędzy świetną atmosferą a niesmacznym kiczem. I oczywiście na przyjęciach weselnych czy innych imprezach okolicznościowych nigdy nie zabrakło jeszcze mojego ulubionego instrumentu, czyli akordeonu - jest to moja prawdziwa muzyczna pasja, dlatego biesiadowanie na świetnym poziomie i przednia zabawa przy stołach w 100% gwarantowane!

Wszelkie szczegóły na www.graMrOz.pl.

Zapraszam!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2912

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top